Novinky

 

Co se u nás děje

 
 
 

Dopřejte si pohodový zimní pobyt v Hotelu Medlov! Vybrat si můžete z několika zimních balíčků za zvýhodněnou cenu. Přijeďte na víkend, 4 dny, nebo rovnou celý týden a užijte si krásy zimní krajiny Vysočiny i hotelové služby. 

ZOBRAZIT

Dorazte oslavit 1. advent do Nového Města na Moravě. V sobotu 1. prosince můžete načerpat vánoční atmosféru a podívat se na rozsvícení vánočního stromu na Vratislavově náměstí. 

ZOBRAZIT

V Hotelu Medlov jsme pro vás připravili nabitý program oslav nového roku. Vyberte si silvestrovský balíček za super cenu a nudit se rozhodně nebudete. 

ZOBRAZIT

Vyzkoušejte nový pobytový balíček plný wellness procedur, do konce roku se super slevou až 52 %. Nechte se hýčkat přímo královsky! 

ZOBRAZIT

S novým ročním obdobím přichází do Hotelu Medlov super akční nabídka. Využijte speciální podzimní ceny ubytování se slevou až 20 % nebo si rezervujte pobytové balíčky za zvýhodněné ceny, kde výše slevy dosahuje až 45 %. 

ZOBRAZIT

Vyzkoušejte nový akční pobytový balíček a přijeďte si odpočinout do Hotelu Medlov a užít si barevnou přírodu Vysočiny. Po celý podzim můžete využít speciální balíček a třeba si i prodloužit pobyt o další noc za polovinu ceny

ZOBRAZIT

Vydejte se na kole do Cyklo Arény Vysočina, která se nyní rozrostla o nové trasy. Jen 9 km od hotelu Medlov se nachází přímo ráj pro cyklisty všech úrovní. Vyzkoušejte síť singletracků, značené silniční okruhy i MTB a Gravel okruhy. 

ZOBRAZIT

V létě je na Medlově spousta zábavy! Přímo v areálu hotelu Medlov je všem hostům k dispozici krásná písečná pláž, pronájem lodiček a šlapadel a letní bistro. Pro nejmenší je připravené dětské hřiště a trampolína. Nechybí ani volejbalové hřiště a minigolf

ZOBRAZIT

Dopřejte si 3 dny plné odpočinku uprostřed krásné přírody Vysočiny. Naše nové balíčky jsou NABITÉ MASÁŽEMI i dalšími službami, které vám zpříjemní pobyt na Medlově, navíc za akční cenu SE SLEVOU AŽ 30 %! 

ZOBRAZIT

Svěřte se do rukou našich šikovných masérů a vyzkoušejte některou z relaxačních masáží, které vám pomohou uvolnit napětí a zbavit se stresu. No řekněte, kdo z nás to dnes nepotřebuje...

ZOBRAZIT

Chcete poradit, jak naložit s volným časem, který jste se rozhodli strávit v našem kraji? Naplánujte si výlet na krásný hrad Pernštejn, který jste mohli vidět například v pohádce Jak se budí princezny.

ZOBRAZIT

Hledáte vhodné místo na Vysočině pro svou firemní či soukromou akci? Prohlédněte si informace o našich službách a prostorech. Naplánujeme Vaši akci od A do Z. 

ZOBRAZIT

Začátek nového Medlova! Prohlédněte si naše nové webové stránky. Změnou webu to vše pouze začíná!

ZOBRAZIT
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..