Vstupní hala ještě voní po malířích, u stropu září moderní světla a hned v sousedství recepce můžeme spatřit překrásnou zimní zahradu s fíkovníky, trsy popínavých rostlin a květinami. Schodiště a podlahy byly obloženy pláty kubánského a bulharského mramoru, stěny zdobí mahagon. Snad ani v nejpřepychovějším Hiltonu nenajdeme tak vkusnou výzdobu jako zde, v nové odborářské zotavovně u rybníka Medlov.

1973, Deník Rovnost

Hotel Medlov, je snadné se zamilovat …

… alespoň u nás to byla láska na první navštívení. Velkolepá budova „odborářského paláce“ - architektonický klenot své doby - jehož genius loci na nás dýchal ze všech zákoutí. Vstupní halou s podlahami z kubánského mramoru počínaje, jídelnou s dřevěným obložením a dýhovými lustry konče. Při vstupu do hotelového parku s výhledem na Medlovský rybník, se nám oči i ústa otevřely dokořán a Hotel Medlov se nám nesmazatelně vryl do paměti i do srdce. Uplynulo však několik let, než nastal ten správný okamžik a my jsme se stali hrdými majiteli tohoto kouzelného místa.

A tak jsme na jaře roku 2016 vykročili na cestu, která je plná velkých plánů, odvážných vizí a především neutuchajícího odhodlání. Našim největším přáním je, aby Hotel Medlov byl opět zářivým diamantem. Aby se stal místem, na které se budou rádi vracet lidé, kteří se do Medlova zamilují stejně jako my. Jsme si vědomi, že nás čeká mnoho práce, přesto se těšíme z každého malého úspěchu a věcnou kritiku přijímáme jako dar.

Nechceme Hotel Medlov přestavět, nechceme z něj vytvořit moderní stavbu bez duše. Chceme podtrhnout všechno co je na Hotelu Medlov krásné a odstranit nánosy z let minulých. Neztotožňujeme se s tvrzením, že Hotel Medlov ustrnul v době ROH. Vidíme obrovský potenciál, který Hotel Medlov má a jsme připraveni přesvědčit všechny škarohlídy o tom, že náš hotel dokáže naplnit očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Těšíme se na období budování a zkrášlování. Intenzivně se věnujeme nastavování provozních postupů a snažíme se maximálně vyhovět přáním našich hostů. Jsme na začátku cesty, přesto jsme plni naděje. Věříme, že co chceme, to můžeme. Věříme, že když budeme jednat otevřeně s úmyslem posloužit lidem, bude náš úspěch neodvratný. Tímto pravidlem, kterým se řídil již Tomáš Baťa, se řídíme i v Hotelu Medlov.

Historie

Historie

Jarní nabídka

Jarní nabídka

Srdce Vysočiny

Srdce Vysočiny

Masáže

Masáže
Voltage Multimedia Studio
© 2018 Hotel Medlov | Fryšava pod Žákovou horou 143, 592 31 Nové Město na Moravě, Czech Republic | +420 566 619 201