Váš spánek, naše sny ...

.. díky Vašemu pobytu můžeme splnit náš velký sen. Chceme oživit jeden z největších a nejprestižnějších hotelů své doby. Spolupracujeme s předními českými umělci i mladými nadanými talenty ze všech oborů. Chceme Hotelu Medlov navrátit jeho lesk a slávu. Nacházíme se ve středu republiky a usilovně pracujeme na tom, abychom se stali také centrem kultury, zábavy, odpočinku a gastronomie.

Děkujeme Vám, že jsme díky Vám opět o krůček blíž ke splnění našeho snu ...

Celková kapacita hotelového komplexu je 350 lůžek. V hotelu se nachází celkem 88 pokojů a apartmánů. Kromě budovy hotelu nabízí hotel i prostorné apartmány ve vedlejším samostatném objektu a dále dva letní samostatné ubytovací objekty, vhodný například pro letní tábory či školy v přírodě.

Pokoje Hotelu Medlov a jejich vybavení odpovídají stáří hotelu. Sociální zařízení je nově zrekonstruováno. Je pro nás důležité, zajistit co nejvyšší možnou kvalitu našich služeb. Postupně proto pracujeme na revitalizaci Hotelu Medlov tak, abychom zachovali jeho genia loci a současně vyhověli současným standardům. V případě, že pro nás budete mít tipy na zlepšení, budeme rádi, pokud se s námi o ně podělíte. Pevně věříme, že pobyt v Hotelu Medlov pro Vás bude příjemnou zkušeností. Nechte se unášet krásami okolní přírody a vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru, díky které stojí za to žít svým snem!

Voltage Multimedia Studio
© 2018 Hotel Medlov | Fryšava pod Žákovou horou 143, 592 31 Nové Město na Moravě, Czech Republic | +420 566 619 201