MENU

Gastro provozy na Hotelu Medlov

Restaurace, bar, plážové bistro, venkovní terasa

Všude máte dveře otevřené

Hotel Medlov nabízí pro hotelové hosty i veřejnost hněd několik gastro provozů, ve kterých si určitě každý vybere. Restaurace a bar jsou otevřeny 7 dní v týdnu. V létě je všem návštěvníkům v dispozici i plážové bistro a venkovní terasa. 

Restaurace

Hotelová restaurace má kapacitu až 150 míst a je k dispozici jak pro hotelové hosty tak širokou veřejnost. Náš jídelní lístek se mění v závislosti na dostupnosti čerstvých místních surovin a na ročním období. Čteme si v kuchařkách, listujeme v kronikách a neustále zkoušíme nové recepty. 

CHCI VĚDĚT VÍC

Hotelový bar

Srdcem hotelu je prostorově otevřený lobby bar. Hotelový bar nabízí širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Veškerý sortiment vybíráme s pečlivou úvahou a snažíme se, aby si mohl vybrat skutečně každý. Bar je ideálním místem k vychutnání drinku v průběhu celého dne.  

CHCI VĚDĚT VÍC

Venkovní terasa

Venkovní terasa a atrium s fontánou patří, zejména v létě, k nejoblíbenějším místům našich hostů. V teplejších měsících využíváme i gril, na kterém pro hosty připravujeme různé grilované speciality. 

CHCI VĚDĚT VÍC

Bistro

Bistro je provozováno v létě a slouží pro všechny návštěvníky Medlova i širokou veřejnost. V okolí naleznete atrakce pro nejmenší jako dětské hřistě se skluzavkou, pískoviště a kolotoč. V blízkém okolí si můžete zahrát minigolf či se projet na lodičkách a šlapadlech. Hlad Vám zaženou tradiční speciality jako například párek v rohlíku, hranolky a podobně. Zmrzlina a nanuky samozřejmě nemůžou chybět.

CHCI VĚDĚT VÍC

DOPORUČENÉ POBYTY

logo Koruna Vysočiny
Banner Koruna Vysočiny