MENU

Hotelová restaurace

Snažíme se využívat potenciál lokálních a sezónních surovin.

Restaurace hotelu Medlov je otevřena jak pro hotelové hosty, tak pro širokou veřejnost. Navštívit ji můžete 7 dní v týdnu. Základem jsou kvalitní a vždy čerstvé suroviny z místních zdrojů. Právě proto je naše nabídka pokrmů obměňována a tvořena na základě sezónní dostupnosti potravin. Ale nemusíte se bát, na tradičních místních specialitách si můžete pochutnat celý rok a náš šéfkuchař s úsměvem na tváři splní Vaše tajné gastronomické sny. Velmi oblíbené je také grilování na venkovní terase, které probíhá pravidelně od jara až do podzimu.

Chceme dělat věci dobře a proto nezáleží na tom, zda-li si v restauraci Hotelu Medlov dáte jídlo a la carte, nebo jako host hotelu budete vybírat z bohaté bufetové nabídky. Naším cílem je, abyste vždy od stolu odcházeli spokojeni. Nejen s kvalitou jídla, ale také se servisem, který Vám Hotel Medlov poskytne.

Dostatečná kapacita hlavního sálu restaurace Hotelu Medlov (až 150 osob) nabízí nepřeberné možnosti pro firemní akce i rodinné oslavy, rauty nebo bankety. 

V případě zájmu o večeři pro veřejnost, nabízíme večeři formou bufetu (cena je 250 Kč / osoba).
 

Otevírací doba 

  • PO - NE: 11:00 - 17:15

Snídaně

  • PO - NE: 08:00 - 10:00

Obědy (plná penze)

  • PO - NE: 11:00 - 15:00

Večeře (polo či plná penze)

  • PO - NE: 18:00 - 20:00