Novinky

 

Co se u nás děje

 
 
 

Využijte dodatečné slevy 10 % na ubytování i pobytové balíčky a přijeďte si ještě užít zimní krásy Vysočiny. Můžete se těšit na klidné prostředí, dechberoucí přírodu a pořádný odpočinek. 

ZOBRAZIT

Přijeďte po zimě načerpat novou energii na pobyt v krásné přírodě u Medlovského rybníka. Jarní balíček za hubičku obsahuje ubytování na 2 noci s vydatnou polopenzí a také velmi oblíbenou Milionářskou degustaci. 

ZOBRAZIT

Využijte dvou svátečních dní a přijeďte si odpočinout do krásného prostředí v srdci Vysočiny. V jarní přírodě načerpáte novou energii a zrelaxovat můžete také na masáži. Nebudou chybět ani tradiční aktivity a vydatná strava, která k Velikonocům patří. 

ZOBRAZIT

Víte, že v zimě se na Medlově rozhodně nudit nebudete? Kromě bohaté nabídky služeb přímo v hotelu, které jistě oceníte za nepříznivého počasí, je v okolí řada možností, co podniknout.  

ZOBRAZIT

Využijte zvýhodněnou nabídku akční zimního pobytu na 2 noci

Aktivní zimní pobyt s polopenzí na Vysočině!

Můžete se těšit na ubytování v hotelovém pokoji dle vlastního výběru, polopenzi, welcome drink i relax na masáži lávovými kameny nebo parafínový zábal na ruce. Vše za zvýhodněnou cenu se slevou až 37 %.

ZOBRAZIT

Dopřejte si pohodový zimní pobyt v Hotelu Medlov! Vybrat si můžete z několika zimních balíčků za zvýhodněnou cenu. Přijeďte na víkend, 4 dny, nebo rovnou celý týden a užijte si krásy zimní krajiny Vysočiny i hotelové služby. 

ZOBRAZIT

Vyzkoušejte nový pobytový balíček plný wellness procedur, do konce roku se super slevou až 52 %. Nechte se hýčkat přímo královsky! 

ZOBRAZIT

Svěřte se do rukou našich šikovných masérů a vyzkoušejte některou z relaxačních masáží, které vám pomohou uvolnit napětí a zbavit se stresu. No řekněte, kdo z nás to dnes nepotřebuje...

ZOBRAZIT

Chcete poradit, jak naložit s volným časem, který jste se rozhodli strávit v našem kraji? Naplánujte si výlet na krásný hrad Pernštejn, který jste mohli vidět například v pohádce Jak se budí princezny.

ZOBRAZIT

Hledáte vhodné místo na Vysočině pro svou firemní či soukromou akci? Prohlédněte si informace o našich službách a prostorech. Naplánujeme Vaši akci od A do Z. 

ZOBRAZIT

Začátek nového Medlova! Prohlédněte si naše nové webové stránky. Změnou webu to vše pouze začíná!

ZOBRAZIT
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..