MENU

Novinky

Houbařská sezóna zahájena!                   </div>
                  <div class= ZOBRAZIT
Vážení přátelé, bohužel jsme kvůli počasí museli zrušit zítřejší promítání Kulového blesku v našem letním kině. Bouřky i déšť máme sice moc rádi, ale s venkovními akcemi si zkrátka nerozumí. Budeme se na vás těšit příště! ❤️

Užijte si jedinečný zážitek pod širým nebem na břehu Medlovského rybníka. Zveme Vás na letní kino do parku hotelu Medlov, kde budeme promítat po tři letní večery.

Kde lépe se naladit na dobu 60. – 70. let v Československu než v hotelu, který v té době vítal první rekreanty ve svých pokojích a stával se místem bujarých setkání, nejen hereckých hvězd.

 

Jan Mikolášek jako Šarlatán by tehdy jistě ocenil náš medlovský gin z kontryhelu natrhaného na medlovské louce. Majitele bytů z akce Kulový blesk byste rozhodně mohli potkat na Medlově na dovolené a světáci by nepochybně okouzlovali dámy v hotelovém baru. Dnes můžete jejich osudy sledovat alespoň na filmovém plátně.

 

Promítáme:

 

4. července od 21:45 – Šarlatán 

17. července od 21:45 – Kulový blesk

 

14.8. od 21:00 – Světáci

 

Vstupné: 130 Kč

 

S sebou Vám stačí pouze deka a dobrá nálada. O pití a občerstvení se postaráme v našem hotelu.

Večery na Medlově jsou krásné, nicméně dokážou být taky pěkně chladné, doporučujeme se tedy i teple obléct.

 

 

Těšíme se na Vás.

U nás na recepci naleznete Zážitkové Karty Koruny Vysočiny. Jedná se o jednorázové poukazy, které lze využít na velkém množství akceptačních míst v okolí hotelu Medlov a využívat tak různé benefity. Více informací, včetně přehledu všech akceptačních míst naleznete na webu Koruny Vysočiny.

Víte o tom, že pro vás máme exkluzivně k zapůjčení elektrické verze československé ikony Čezety? Během pobytu na Medlově se na jedné z nich můžete projet a garantujeme vám neobyčejný zážitek. Nyní navíc potěšíme sběratele pohledů! Máme krásné kousky s Čezetami a grafikou od talentované Elišky Podzimkové, které zájemcům rádi z Medlova pošleme. Stačí nám napsat vaši adresu a pohled s fotografií "prasete" přiletí přímo k vám domů. 

Těšíme se, že Vás budeme moci opět přívitat v hotelu Medlov! S dalším rozvolňováním přichází řada také na ubytovací zařízení, a tak můžeme konečně otevřít brány hotelu hostům. Od pondělí 24. května se u nás můžete ubytovat. 

Nahlédněte do nového vydání turistických novin a inspirujte se tipy na výlety v našem krásném regionu. Objevíte méně známá místa, která ovšem stojí za návštěvu, třeba při vašem příštím pobytu na Medlově.  

Rozšířili jsme pro vás nabídku sportovního vybavení! Léto a hezké počasí se blíží, proto si můžete zapůjčit buďto loďku, šlapadlo či paddleboard na rybník, který se nachází přímo v našem areálu, a nebo využít naše hřiště a prostory a zahrát si třeba nohejbal, volejbal, minigolf či spoustu dalších aktivit! Novou nabídku sportovního náčiní k zapůjčení naleznete zde

V roce 2021 se vydáváme s naším hotelovým wellness centrem na novou cestu. Připravili jsme totiž pro vás zbrusu nové wellness procedury, které přinesou dokonalou regeneraci každé části vašeho těla. 

Vážení hosté, 

dle nařízení vlády ČR je hotel znovu uzavřen, dokud se nezlepší epidemilogická situace. 

V případě jakýchkoliv dotazů jsme zde pro vás na emailu info@medlovhotel.cz nebo na tel. +420 566 619 201

O případných změnách vás budeme informovat na našich webových stránkách.

Hledíme vpřed a těšíme se na nová dobrodružství v roce 2021. Věříme, že si ho budeme moci všichni užít naplno a tak jsme pro vás připravili zbrusu nové pobytové balíčky, se kterými si naplno užijete i svůj pobyt na Medlově. 

Stavte se na Medlově ochutnat speciální gin Medlov Kontryhel z dílny Little Urban Distillery. Nebo rovnou vyzkoušejte celou ginovou degustaci. Na výběr máme z několika typů. 

Nechte se inspirovat, kam vyrazit v okolí hotelu Medlov na výlet nebo jakou aktivitu či akci vyzkoušet a navštívit. Na webu portálu Kudy z nudy najdete spoustu zajímavých tipů. 

Sledujte náš zápisník z Medlova a poznejte krásu tohoto místa uprostřed přírody Vysočiny. Předáváme vám na jednom místě naše zážitky i poznatky a budeme rádi, když i vy přijedete prožít svůj příběh na Medlov. 

Stylové motocykly ručně vyráběné s láskou v Česku si nově můžete vyzkoušet u nás na Medlově.

Podívejte se na videa z Medlova, jaká bezpečnostní a hygienická opatření dodržujeme, abychom co nejlépe pečovali o zdraví našich zaměstnanců i našich hostů.

Pojďte se s námi těšit na nová dobrodružství, která nás čekají, až karanténa skončí. Pokud se k nám chystáte nebo hledáte pěkné místo uprostřed přírody, kam byste mohli vyrazit, až to půjde, využijte naše poukazy na pobyt s otevřeným termínem.

Máme pro vás inspiraci, kam vyrazit na výlet, a to za každého počasí. doporučujeme navštívit Zelenou horu, krásnou památku Vysočiny zapsanou na Seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Připravili jsme si pro vás další letní novinku. Od dnešního dne si můžete na recepci zapůjčit i paddleboardy

V létě je na Medlově spousta zábavy! Přímo v areálu hotelu Medlov je všem hostům k dispozici krásná písečná pláž, pronájem lodiček a šlapadel a letní bistro. Pro nejmenší je připravené dětské hřiště a trampolína. Nechybí ani volejbalové hřiště a minigolf

I za vysokých letních teplot máme na Medlově příjemně! Přijeďte si odpočinout do stínu stromů v našem parku, vykoupat se v Medlovském rybníku a dopřát si u něj ničím nerušený odpočinek nebo vyrazte na procházku místními lesy, kde vás horko nenalezne.

Vydejte se na kole do Cyklo Arény Vysočina, která nabízí přímo ráj pro cyklisty všech úrovní. Jen 9 km od hotelu Medlov se nachází cyklistické centrum s veškerým zázemím. Vyzkoušet můžete síť singletracků, značené silniční okruhy i MTB a Gravel okruhy. 

Chcete poradit, jak naložit s volným časem, který jste se rozhodli strávit v našem kraji? Naplánujte si výlet na krásný hrad Pernštejn, který jste mohli vidět například v pohádce Jak se budí princezny.

Hledáte vhodné místo na Vysočině pro svou firemní či soukromou akci? Prohlédněte si informace o našich službách a prostorech. Naplánujeme Vaši akci od A do Z. 

Začátek nového Medlova! Prohlédněte si naše nové webové stránky. Změnou webu to vše pouze začíná!

Speciální nabídka