Novinky

 

Co se u nás děje

 
 
 

Víte, že součástí silvestrovských oslav v Hotelu Medlov je kromě slavnostního rautu, zábavného programu s DJ a tancovačkou, nebo ohňostroje, také tombola o hodnotné ceny?

ZOBRAZIT

V první polovině prosince od 2.12. do 19.12. bude celý hotel uzavřen, abychom vše pořádně připravili na zimní sezónu. Recepce pro Vás bude v průběhu uzavření k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 nebo můžete využít rezervace pobytu online.  

ZOBRAZIT

Obdarujte své blízké odpočinkovým pobytem v srdci Vysočiny. Vánoční dárkový poukaz jim navíc můžete objednat z pohodlí domova. 

ZOBRAZIT

V nabídce zvýhodněných pobytů v srdci Vysočiny přibyly opět po roce oblíbené vánoční a silvestrovské pobyty! Přijeďte si užít tradiční Vánoce se štědrovečerní tabulí, relaxačními procedurami a pohodovou atmosférou do Hotelu Medlov. Nebo si vyberte odpočinkový pobyt na Silvestra, ve kterém však nechybí řádné bujaré zakončení letošního roku s bohatým programem a rautem

ZOBRAZIT

Objevte krásy podzimního Medlova! Barevná příroda, klid a pohoda, ochutnávka rumů, hřejivý nápoj, masáž lávovými kameny, příjemná masáž nohou a spousta dalších podzimích radostí je pro vás připravena na Vysočině.  

ZOBRAZIT

Máme pro vás inspiraci, kam vyrazit na výlet, a to za každého počasí. doporučujeme navštívit Zelenou horu, krásnou památku Vysočiny zapsanou na Seznamu kulturního dědictví UNESCO.

ZOBRAZIT

Připravili jsme si pro vás další letní novinku. Od dnešního dne si můžete na recepci zapůjčit i paddleboardy

ZOBRAZIT

V létě je na Medlově spousta zábavy! Přímo v areálu hotelu Medlov je všem hostům k dispozici krásná písečná pláž, pronájem lodiček a šlapadel a letní bistro. Pro nejmenší je připravené dětské hřiště a trampolína. Nechybí ani volejbalové hřiště a minigolf

ZOBRAZIT

Letní počasí se vrací a tak je ideální čas na letní dovolenou. Přijeďte si ji užít na Vysočinu do hotelu Medlov. Máme pro vás skvělý pobyt s řadou aktivit v areálu Medlova i se vstupem do ZOO Jihlava. 

ZOBRAZIT

I za vysokých letních teplot máme na Medlově příjemně! Přijeďte si odpočinout do stínu stromů v našem parku, vykoupat se v Medlovském rybníku a dopřát si u něj ničím nerušený odpočinek nebo vyrazte na procházku místními lesy, kde vás horko nenalezne.

ZOBRAZIT

Vydejte se na kole do Cyklo Arény Vysočina, která nabízí přímo ráj pro cyklisty všech úrovní. Jen 9 km od hotelu Medlov se nachází cyklistické centrum s veškerým zázemím. Vyzkoušet můžete síť singletracků, značené silniční okruhy i MTB a Gravel okruhy. 

ZOBRAZIT

Pro všechny cestovatele jsme připravili speciální turistický balíček, který přímo vybízí k poznávání krajiny Vysočiny a okolních výletních cílů. Využijte pobyt pro nenáročné a užijte si dovolenou za neopakovatelnou cenu začínající již na 2 520 Kč pro 2 osoby za 4 dny u Medlovského rybníka. 

ZOBRAZIT

Dopřejte si 3 dny plné odpočinku uprostřed krásné přírody Vysočiny. Oblíbený balíček je NABITÝ MASÁŽEMI i dalšími službami, které vám zpříjemní pobyt na Medlově, navíc za akční cenu SE SLEVOU AŽ 30 %! 

ZOBRAZIT

Jelikož se snažíme využívat potenciálu lokálních a sezónních surovin, aktualizovali jsme náš jídelní lístek. Podívejte se, jaké dobroty pro vás nyní naše kuchyně připravuje.

ZOBRAZIT

Přijeďte načerpat novou energii na pobyt v krásné přírodě u Medlovského rybníka. Akční balíček za hubičku obsahuje ubytování na 2 noci s vydatnou polopenzí a také velmi oblíbenou Milionářskou degustaci. 

ZOBRAZIT

Vyzkoušejte nový pobytový balíček plný wellness procedur, do konce roku se super slevou až 52 %. Nechte se hýčkat přímo královsky! 

ZOBRAZIT

Svěřte se do rukou našich šikovných masérů a vyzkoušejte některou z relaxačních masáží, které vám pomohou uvolnit napětí a zbavit se stresu. No řekněte, kdo z nás to dnes nepotřebuje...

ZOBRAZIT

Chcete poradit, jak naložit s volným časem, který jste se rozhodli strávit v našem kraji? Naplánujte si výlet na krásný hrad Pernštejn, který jste mohli vidět například v pohádce Jak se budí princezny.

ZOBRAZIT

Hledáte vhodné místo na Vysočině pro svou firemní či soukromou akci? Prohlédněte si informace o našich službách a prostorech. Naplánujeme Vaši akci od A do Z. 

ZOBRAZIT

Začátek nového Medlova! Prohlédněte si naše nové webové stránky. Změnou webu to vše pouze začíná!

ZOBRAZIT
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..