MENU

Novinky

V hotelu Medlov jsme pro Vás na letošní podzim připravili několik akcí, abyste u nás mohli strávit nejen příjemné chvíle odpočinku, ale také si užili nové zážitky. 

Říjnové víkendy se na Medlově ponesou ve znamení českého a slovenského ginu! Přijeďte ochutnat výběrové giny za akční cenu. 

Vyberte si z našich už přímo tradičních vánočních balíčků a přijeďte si k nám užít příjemnou sváteční atmosféru do malebné krajiny Vysočiny. O Štědrovečerní večeři nepřijdete! Tak neváhejte strávit Vánoce bez starostí, vše připravíme za vás. 

Přijeďte objevit kouzlo krajiny okolo hotelu Medlov, když ho zahalí krásně barevné listí. Připravené máme vaše oblíbené akční pobytové balíčky. Obsahují kromě ubytování, vydatnou polopenzi, wellness zážitky a mnohé další, stačí si jen vybrat. 

Stavte se na Medlově ochutnat speciální gin Medlov Kontryhel z dílny Little Urban Distillery. Nebo rovnou vyzkoušejte celou ginovou degustaci. Na výběr máme z několika typů. 

Nechte se inspirovat, kam vyrazit v okolí hotelu Medlov na výlet nebo jakou aktivitu či akci vyzkoušet a navštívit. Na webu portálu Kudy z nudy najdete spoustu zajímavých tipů. 

Když vysvitnou sluneční paprsky, není nad to posedět venku na čerstvém vzduchu s osvěžujícím nápojem v ruce. K tomu je jako stvořené naše letní bistro přímo na pláži, které nabízí širokou řadu nápojů, zmrzlin a drobných pochutin.

Vydejte na prohlídku po hotelu Medlov se sochařem a teoretikem Pavlem Karousem. V sobotu 11. července od 11:00 hodin můžete projít unikátními interiéry hotelu, které se vyznačují velkým množstvím uměleckořemeslných děl. 

Sledujte náš zápisník z Medlova a poznejte krásu tohoto místa uprostřed přírody Vysočiny. Předáváme vám na jednom místě naše zážitky i poznatky a budeme rádi, když i vy přijedete prožít svůj příběh na Medlov. 

Stylové motocykly ručně vyráběné s láskou v Česku si nově můžete vyzkoušet u nás na Medlově.

Od pondělí 25.5. 2020 je celý hotel Medlov opět plně v provozu. Zavedli jsme zpřísněná hygienická opatření a bezpečnost našich hostů je pro nás prioritou, abyste si svůj pobyt v srdci Vysočiny užili naplno a bez obav. Přijeďte k nám si odpočinout, nechat se hýčkat a načerpat nové síly z přírody kolem medlovského rybníku. 

Přijeďte si užít letní dovolenou k Medlovskému rybníku. Hotel Medlov leží na Vysočině, kousek od mnoha památek, výletních cílů, na křižovatce pěších i cyklo stezek. V areálu je pro hosty připravena řada aktivit pro zábavu na čerstvém vzduchu a naše kuchyně se s radostí postará o vaše chuťové pohárky.

Podívejte se na videa z Medlova, jaká bezpečnostní a hygienická opatření dodržujeme, abychom co nejlépe pečovali o zdraví našich zaměstnanců i našich hostů.

Pojďte se s námi těšit na nová dobrodružství, která nás čekají, až karanténa skončí. Pokud se k nám chystáte nebo hledáte pěkné místo uprostřed přírody, kam byste mohli vyrazit, až to půjde, využijte naše poukazy na pobyt s otevřeným termínem.

Přijeďte načerpat novou energii na jarní pobyt v krásné přírodě u Medlovského rybníka. Pobyt za hubičku obsahuje ubytování na 3 noci s vydatnou polopenzí a také velmi oblíbenou Milionářskou degustaci. 

Máme pro vás inspiraci, kam vyrazit na výlet, a to za každého počasí. doporučujeme navštívit Zelenou horu, krásnou památku Vysočiny zapsanou na Seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Připravili jsme si pro vás další letní novinku. Od dnešního dne si můžete na recepci zapůjčit i paddleboardy

V létě je na Medlově spousta zábavy! Přímo v areálu hotelu Medlov je všem hostům k dispozici krásná písečná pláž, pronájem lodiček a šlapadel a letní bistro. Pro nejmenší je připravené dětské hřiště a trampolína. Nechybí ani volejbalové hřiště a minigolf

Letní počasí se vrací a tak je ideální čas na letní dovolenou. Přijeďte si ji užít na Vysočinu do hotelu Medlov. Máme pro vás skvělý pobyt s řadou aktivit v areálu Medlova i se vstupem do ZOO Jihlava. 

I za vysokých letních teplot máme na Medlově příjemně! Přijeďte si odpočinout do stínu stromů v našem parku, vykoupat se v Medlovském rybníku a dopřát si u něj ničím nerušený odpočinek nebo vyrazte na procházku místními lesy, kde vás horko nenalezne.

Vydejte se na kole do Cyklo Arény Vysočina, která nabízí přímo ráj pro cyklisty všech úrovní. Jen 9 km od hotelu Medlov se nachází cyklistické centrum s veškerým zázemím. Vyzkoušet můžete síť singletracků, značené silniční okruhy i MTB a Gravel okruhy. 

Dopřejte si 3 dny plné odpočinku uprostřed krásné přírody Vysočiny. Oblíbený balíček je NABITÝ MASÁŽEMI i dalšími službami, které vám zpříjemní pobyt na Medlově, navíc za akční cenu SE SLEVOU AŽ 30 %! 

Jelikož se snažíme využívat potenciálu lokálních a sezónních surovin, aktualizovali jsme náš jídelní lístek. Podívejte se, jaké dobroty pro vás nyní naše kuchyně připravuje.

Vyzkoušejte nový pobytový balíček plný wellness procedur, do konce roku se super slevou až 52 %. Nechte se hýčkat přímo královsky! 

Svěřte se do rukou našich šikovných masérů a vyzkoušejte některou z relaxačních masáží, které vám pomohou uvolnit napětí a zbavit se stresu. No řekněte, kdo z nás to dnes nepotřebuje...

Chcete poradit, jak naložit s volným časem, který jste se rozhodli strávit v našem kraji? Naplánujte si výlet na krásný hrad Pernštejn, který jste mohli vidět například v pohádce Jak se budí princezny.

Hledáte vhodné místo na Vysočině pro svou firemní či soukromou akci? Prohlédněte si informace o našich službách a prostorech. Naplánujeme Vaši akci od A do Z. 

Začátek nového Medlova! Prohlédněte si naše nové webové stránky. Změnou webu to vše pouze začíná!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..