MENU

Novinky

Nevzdáváme se ani svých cílů a dál pokračujeme v předsevzetí renovovat hotel Medlov s respektem a úctou k jeho architektonické hodnotě, abychom nepolevili v cestě k vybudování místa, kam budou s radostí jezdit všichni, kteří touží po zážitcích a relaxaci.

Pojďte se s námi těšit na nová dobrodružství, která nás čekají, až karanténa skončí. Pokud se k nám chystáte nebo hledáte pěkné místo uprostřed přírody, kam byste mohli vyrazit, až to půjde, využijte naše poukazy na pobyt s otevřeným termínem.

Vytvořte si rezervaci do 30.4.2020 a získejte od nás pár hezkých benefitů! Rezervujte si již nyní jakýkoli termín do 18.12.2020, termíny se rychle plní, hlavně ty letní. Samozřejmostí je změna termínu zcela zdarma, jako bonus základní degustace rumů a dodatečná sleva 10 %.

Vážení hosté a přátelé,

v návaznosti na veškerá opatření vlády ČR vás chceme informovat o uzavření celého hotelu do 11.4.2020.

Věříme, že poté budeme moci uvítat všechny naše hosty, abychom na Medlově společně dočerpali síly z jarního ovzduší Vysočiny pro zbytek roku.

Samozřejmě o případných změnách vás budeme informovat na našich webových stránkách a na Facebooku.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu info@medlovhotel.cz nebo na tel. +420 566 619 201.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví. 

Medlov hotel

Využijte volných dní a přijeďte si užít prodloužené víkendy na Medlov. Letos to vyšlo skvěle a květnové svátky připadnou na pátek. To je ideální příležitost vyrazit do jarní přírody a objevit kouzlo rozkvetlé Vysočiny. 

Přijeďte strávit příjemné chvíle o velikonočních prázdninách na Medlov, kde jsme pro vás připravili speciální pobyt plný dobrého jídla, relaxu, ale i tradičních velikonočních aktivit. 

Přijeďte načerpat novou energii na jarní pobyt v krásné přírodě u Medlovského rybníka. Pobyt za hubičku obsahuje ubytování na 3 noci s vydatnou polopenzí a také velmi oblíbenou Milionářskou degustaci. 

Máme pro vás inspiraci, kam vyrazit na výlet, a to za každého počasí. doporučujeme navštívit Zelenou horu, krásnou památku Vysočiny zapsanou na Seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Připravili jsme si pro vás další letní novinku. Od dnešního dne si můžete na recepci zapůjčit i paddleboardy

V létě je na Medlově spousta zábavy! Přímo v areálu hotelu Medlov je všem hostům k dispozici krásná písečná pláž, pronájem lodiček a šlapadel a letní bistro. Pro nejmenší je připravené dětské hřiště a trampolína. Nechybí ani volejbalové hřiště a minigolf

Letní počasí se vrací a tak je ideální čas na letní dovolenou. Přijeďte si ji užít na Vysočinu do hotelu Medlov. Máme pro vás skvělý pobyt s řadou aktivit v areálu Medlova i se vstupem do ZOO Jihlava. 

I za vysokých letních teplot máme na Medlově příjemně! Přijeďte si odpočinout do stínu stromů v našem parku, vykoupat se v Medlovském rybníku a dopřát si u něj ničím nerušený odpočinek nebo vyrazte na procházku místními lesy, kde vás horko nenalezne.

Vydejte se na kole do Cyklo Arény Vysočina, která nabízí přímo ráj pro cyklisty všech úrovní. Jen 9 km od hotelu Medlov se nachází cyklistické centrum s veškerým zázemím. Vyzkoušet můžete síť singletracků, značené silniční okruhy i MTB a Gravel okruhy. 

Pro všechny cestovatele jsme připravili speciální turistický balíček, který přímo vybízí k poznávání krajiny Vysočiny a okolních výletních cílů. Využijte pobyt pro nenáročné a užijte si dovolenou za neopakovatelnou cenu začínající již na 2 520 Kč pro 2 osoby za 4 dny u Medlovského rybníka. 

Dopřejte si 3 dny plné odpočinku uprostřed krásné přírody Vysočiny. Oblíbený balíček je NABITÝ MASÁŽEMI i dalšími službami, které vám zpříjemní pobyt na Medlově, navíc za akční cenu SE SLEVOU AŽ 30 %! 

Jelikož se snažíme využívat potenciálu lokálních a sezónních surovin, aktualizovali jsme náš jídelní lístek. Podívejte se, jaké dobroty pro vás nyní naše kuchyně připravuje.

Vyzkoušejte nový pobytový balíček plný wellness procedur, do konce roku se super slevou až 52 %. Nechte se hýčkat přímo královsky! 

Svěřte se do rukou našich šikovných masérů a vyzkoušejte některou z relaxačních masáží, které vám pomohou uvolnit napětí a zbavit se stresu. No řekněte, kdo z nás to dnes nepotřebuje...

Chcete poradit, jak naložit s volným časem, který jste se rozhodli strávit v našem kraji? Naplánujte si výlet na krásný hrad Pernštejn, který jste mohli vidět například v pohádce Jak se budí princezny.

Hledáte vhodné místo na Vysočině pro svou firemní či soukromou akci? Prohlédněte si informace o našich službách a prostorech. Naplánujeme Vaši akci od A do Z. 

Začátek nového Medlova! Prohlédněte si naše nové webové stránky. Změnou webu to vše pouze začíná!

Speciální nabídka
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..