MENU

Novinky

Zapojte se do soutěže na facebooku hotelu Medlov! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, která teď zajímá asi plno z nás - "Jaký je váš recept na pevné zdraví?" Výherce získá přírodní kosmetiku značky Nobilis Tilia - Květovou vodu a Francouzský zelený jíl a navíc pobyt Luxusní relaxační rituál pro jednu osobu. 

S ohledem na stávající situaci bude medlovské výdejní okénko uzavřeno pro následující březnové víkendy. O jeho znovu otevření vás budeme informovat. 

V roce 2021 se vydáváme s naším hotelovým wellness centrem na novou cestu. Připravili jsme totiž pro vás zbrusu nové wellness procedury, které přinesou dokonalou regeneraci každé části vašeho těla. 

Vážení hosté, 

dle nařízení vlády ČR je hotel znovu uzavřen, dokud se nezlepší epidemilogická situace. 

V případě jakýchkoliv dotazů jsme zde pro vás na emailu info@medlovhotel.cz nebo na tel. +420 566 619 201

O případných změnách vás budeme informovat na našich webových stránkách.

Hledíme vpřed a těšíme se na nová dobrodružství v roce 2021. Věříme, že si ho budeme moci všichni užít naplno a tak jsme pro vás připravili zbrusu nové pobytové balíčky, se kterými si naplno užijete i svůj pobyt na Medlově. 

Stavte se na Medlově ochutnat speciální gin Medlov Kontryhel z dílny Little Urban Distillery. Nebo rovnou vyzkoušejte celou ginovou degustaci. Na výběr máme z několika typů. 

Nechte se inspirovat, kam vyrazit v okolí hotelu Medlov na výlet nebo jakou aktivitu či akci vyzkoušet a navštívit. Na webu portálu Kudy z nudy najdete spoustu zajímavých tipů. 

Sledujte náš zápisník z Medlova a poznejte krásu tohoto místa uprostřed přírody Vysočiny. Předáváme vám na jednom místě naše zážitky i poznatky a budeme rádi, když i vy přijedete prožít svůj příběh na Medlov. 

Stylové motocykly ručně vyráběné s láskou v Česku si nově můžete vyzkoušet u nás na Medlově.

Podívejte se na videa z Medlova, jaká bezpečnostní a hygienická opatření dodržujeme, abychom co nejlépe pečovali o zdraví našich zaměstnanců i našich hostů.

Pojďte se s námi těšit na nová dobrodružství, která nás čekají, až karanténa skončí. Pokud se k nám chystáte nebo hledáte pěkné místo uprostřed přírody, kam byste mohli vyrazit, až to půjde, využijte naše poukazy na pobyt s otevřeným termínem.

Máme pro vás inspiraci, kam vyrazit na výlet, a to za každého počasí. doporučujeme navštívit Zelenou horu, krásnou památku Vysočiny zapsanou na Seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Připravili jsme si pro vás další letní novinku. Od dnešního dne si můžete na recepci zapůjčit i paddleboardy

V létě je na Medlově spousta zábavy! Přímo v areálu hotelu Medlov je všem hostům k dispozici krásná písečná pláž, pronájem lodiček a šlapadel a letní bistro. Pro nejmenší je připravené dětské hřiště a trampolína. Nechybí ani volejbalové hřiště a minigolf

I za vysokých letních teplot máme na Medlově příjemně! Přijeďte si odpočinout do stínu stromů v našem parku, vykoupat se v Medlovském rybníku a dopřát si u něj ničím nerušený odpočinek nebo vyrazte na procházku místními lesy, kde vás horko nenalezne.

Vydejte se na kole do Cyklo Arény Vysočina, která nabízí přímo ráj pro cyklisty všech úrovní. Jen 9 km od hotelu Medlov se nachází cyklistické centrum s veškerým zázemím. Vyzkoušet můžete síť singletracků, značené silniční okruhy i MTB a Gravel okruhy. 

Chcete poradit, jak naložit s volným časem, který jste se rozhodli strávit v našem kraji? Naplánujte si výlet na krásný hrad Pernštejn, který jste mohli vidět například v pohádce Jak se budí princezny.

Hledáte vhodné místo na Vysočině pro svou firemní či soukromou akci? Prohlédněte si informace o našich službách a prostorech. Naplánujeme Vaši akci od A do Z. 

Začátek nového Medlova! Prohlédněte si naše nové webové stránky. Změnou webu to vše pouze začíná!

Důležité upozornění