MENU

Podzimní akce na Medlově

Publikováno: 24.9.2020

Pro některé je podzim nejkrásnějším obdobím z celého roku, protože příroda hraje všemi barvami a počasí často dává prostor se zastavit a jen tak lenošit. V hotelu Medlov jsme pro vás na letošní podzim připravili několik akcí, abyste u nás mohli strávit nejen příjemné chvíle odpočinku, ale také si užili nové zážitky. 

 

Ginová degustace se slevou 40 %

Hned dva říjnové víkendy (9.10. - 11.10. a 16.10. - 18.10.) se ponesou ve znamení českého a slovenského ginu. Připravili jsme pro vás akční nabídku: Česko-slovenskou ginovou degustaci jen za 159 Kč! Její součástí je i náš vlastní medlovský gin s kontryhelem, který jinde neochutnáte.  

Více info o akci

 

Svatomartinský pobyt 

V listopadu nás čekají letos poprvé pravé svatomartinské hody. Přijeďte s námi založit novou tradici na Medlově a pochutnat si na výborných husích pokrmech. Nebude chybět ani mladé víno a spousta relaxu. Speciální balíček se svatomartinským menu nabízíme v termínu 11.11. - 15.11. 2020.

Více info o akci

 

Zvýhodněné pobytové balíčky

Po celý podzim si můžete vybrat samozřejmě i z naší nabídky pobytových balíčků za akční ceny a přijet si užít podzim do zabarvené přírody Vysočiny podle svých představ. Ať už preferujete wellness hýčkání nebo aktivní trávení volného času, na Medlově si přijdete na své a okolní příroda vám pomůže se pořádně odreagovat a zapomenout na starosti všedních dní. 

Nabídka podzimních balíčků

Zpět na výpis novinek
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..