MENU

Firemní akce a akce pro skupiny

Ve středu České republiky, obklopený přírodou CHKO Žďárské vrchy, stojí HOTEL MEDLOV. Velkolepé zázemí Vašich příběhů, podpořené vstřícným rodinným přístupem.

Místo v srdci České republiky ...

Pouhých 40 km od sjezdu z dálnice D1, hodinu cesty z Brna a dvě z Prahy, Ostravy i Českých Budějovic. V srdci Evropy, v koruně Vysočiny. Ve všech ročních obdobích, při jakýchkoli příležitostech. Tvoříme Medlov pro Vás …

Radostně podporující Vaše cíle ...

PROSTORY s více než 800m2 variabilní plochy. Kongresy, konference, setkání, školení, semináře, sympozia, výjezdní zasedání, teambuilding. Konferenční technika (dataprojektory, plátna, flipcharty, mobilní ozvučení) k dispozici. V případě zájmu je možné zajistit také venkovní stan. Připravíme pro Vás akci na míru Vašim požadavkům.

V případě zájmu o pořádání akce v Hotelu Medlov neváhejte využít poptávkový formulář na konci stránky nebo nás kontaktujte na emailu obchod@medlovhotel.cz, připravíme pro Vás nabídku na míru přesně podle Vašich představ.

Vítej zpátky.

Kongresy, konference, setkání, školení, semináře, sympozia, výjezdní zasedání, teambuilding...

Velká kapacita hotelu podpořena variabilitou dispozic i mobiliáře. Jednací salonky, vhodné pro privátní jednání či setkání, přes velký sál restaurace, útulnou vinárnu, školící místnosti a venkovní stany až po kongresový sál s kapacitou 250 míst v divadelním uspořádání. Hotelový park s Medlovským rybníkem Vám navíc poskytne dokonalé místo pro vyplnění volného času či teambuildingové aktivity. Samozřejmostí je zajištění cateringu, doplňkových služeb a technického vybavení pro Vaši akci.

CHCI VĚDĚT VÍC

Vítej zpátky. Zájmové skupiny a školy ...

Nadprůměrná kapacita Hotelu Medlov a jeho poloha uprostřed přírody jsou jako stvořené pro srazy, zájmová setkávání, školy v přírodě, lyžařské výcvikové kurzy i školní výlety. Hledáte-li vhodné ubytování pro svou skupinu s komplexními službami včetně vhodného stravovacího režimu pro děti i dospělé, Hotel Medlov bude pro Vás správnou volbou. O Vaše skvělé zážitky se s radostí postaráme ...

CHCI VĚDĚT VÍC

Poptávkový formulář

DOPORUČENÉ POBYTY

logo Koruna Vysočiny
Banner Koruna Vysočiny