MENU

Firemní akce a akce pro skupiny

Široká nabídka konferenčních místností včetně doplňkových služeb.

Nejlepší akce na Vysočině, jedině v hotelu Medlov.

Objevte kouzlo firemní akce, oslavy, soustředění či větší konference v Hotelu Medlov v krásné přírodě jen pár minut autem od Nového Města na Moravě. Připravíme pro Vás akci na míru Vašim požadavkům.

V případě zájmu o pořádání akce v Hotelu Medlov neváhejte využít poptávkový formulář na konci stránky nebo nás kontaktujte na emailu obchod@medlovhotel.cz, připravíme pro Vás nabídku na míru přesně podle Vašich představ.

Firemní akce, konference

Vybrat si můžete z různě velkých prostor od jednacích salonků, vhodných pro privátní jednání, přes restauraci, vinárnu, školící místnosti a venkovní stany až po kongresový sál s kapacitou 255 míst v divadelním uspořádání. Hotelový park s Medlovským rybníkem Vám navíc poskytne dokonalé místo pro vyplnění volného času či teambuildingové aktivity. Samozřejmostí je zajištění cateringu, doplňkových služeb a technického vybavení pro Vaši akci.

 

CHCI VĚDĚT VÍC

Pro školy a skupiny

Vysoká kapacita Hotelu Medlov a jeho poloha uprostřed přírody jsou jako stvořené pro školy v přírodě, lyžařské výcvikové kurzy i školní výlety. Hledáte-li vhodné ubytování pro svou skupinu s komplexními službami včetně vhodného stravovacího režimu pro děti, Hotel Medlov bude pro Vás správnou volbou. V areálu je navíc k dispozici bohatá nabídka aktivit.

CHCI VĚDĚT VÍC

Poptávkový formulář