MENU

Firemní akce a školení

Vítej zpátky. U nás se přání plní a vize zhmotňují.

Variabilní prostory, široká nabídka doplňkových služeb, rodinný přístup, jedinečná hodnota Vítej zpátky. Každá akce je pro nás výjimečná a dáváme ji maximální možnou pozornost. Vy hledáte ideální místo pro Vaši akci, my se radujeme z toho, že Vám můžeme Vaše přání splnit. S radostí se budeme podílet na zajištění podpory Vaší akce. Ať už jde o konferenci, školení, setkání nebo jakoukoli jinou firemní akci. Máme pro Vás připraveny školící salonky nebo jednací místnosti. Při poptávce větší společenské akce nebo teambuildingu Vaší firmy jistě oceníte velký sál a množství aktivit, které se dají zajistit v našem hotelu a jeho okolí. Hojné zkušenosti s pořádáním takových událostí z nás činí ideální partnery pro Váš splněný cíl.

Proč využít hotel Medlov pro Vaši firemní akci?

  • až 800m2 variabilní plochy
  • sály a salonky různých velikostí a dispozic
  • kongresový sál až pro 250 osob 
  • možnost ubytování pro zúčastněné (452 lůžek)
  • gastronomické zajištění akce dle Vašich požadavků 
  • sportovní vyžití v hotelovém parku a okolí v zimě i v létě 
  • relaxace v hotelovém wellness centru

Konferenční prostory

Vyberte si z široké nabídky sálů a místností tu, která bude vyhovovat účelům Vaší akce nejlépe. Kromě školících salonků, jednacích místností, kongresového sálu i restauračních prostor, můžete využít zahradu, venkovní stany a další zákoutí v hotelovém areálu. Každý si přijde na své!

CHCI VĚDĚT VÍC

Gastronomické služby

U nás holdujeme hojnosti a spokojeným úsměvům patřících k dobrému jídlu. I Vaše potřeby uspokojíme nadmíru prostřednictvím řady  gastronomických balíčků, od tradičních coffee breaků, přes vydatné obědy, večeře, až k rautovým stolům. Rádi se necháme inspirovat také Vaším specifickým přáním.

Čím jsme výjimeční?

Restaurace s kapacitou 180 osob. Cukrárna. Vinárna.

Nejširší sortiment hotelového baru na Vysočině.

Vlastní ročníkový Medlov Kontryhel Gin z Little Urban Distillery.

Grilování na velkokapacitních grilech. Soukromé ohniště.

Venkovní terasa a kryté atrium.

Doplňkové služby a technika

Samozřejmostí je technické zajištění celé akce. Díky své poloze uprostřed přírody Vysočiny a také rozsáhlému areálu se zahradou a řadou sportovního vyžití hotel Medlov nabízí k samotné události i nespočet doplňkových služeb a možností, jak akci obohatit.

CHCI VĚDĚT VÍC

DOPORUČENÉ POBYTY

logo Koruna Vysočiny
Banner Koruna Vysočiny