MENU

Firemní akce a školení


Multifunkční prostory, profesionální organizace a široká nabídka doplňkových služeb.

V našich prostorách můžete zorganizovat konference, školení, meetingy nebo firemní akce. Pro menší skupinky je ideální využít jeden z našich školících salonků nebo jednací místnost. Větší společenská akce nebo teambuilding Vaší firmy jistě ocení velký sál a množství aktivit, které se dají zajistit v našem hotelu a jeho okolí. Díky bohatým zkušenostem s pořádáním takových událostí Vám budeme při organizaci mile rádi k dispozici.

Proč využít hotel Medlov pro Vaši firemní akci?

  • 8 sálů a salonků různých velikostí a typů
  • kongresový sál až pro 250 osob 
  • možnost ubytování pro zúčastněné (452 lůžek)
  • gastronomické zajištění akce dle Vašich požadavků 
  • sportovní vyžití v hotelovém parku a okolí v zimě i v létě 
  • relaxace v hotelovém wellness centru

Konferenční prostory

Vyberte si z široké nabídky sálů a místností tu, která bude vyhovovat účelům Vaší akce nejlépe. Kromě školících salonků, jednacích místností, kongresového sálu i restauračních prostor, můžete využít zahradu, venkovní stany a další zákoutí v hotelovém areálu. Každý si přijde na své!

CHCI VĚDĚT VÍC

Gastronomické služby

Ke každé pořádné akci patří i něco dobrého k zakousnutí. V hotelu Medlov se tohoto motta držíme, proto si můžete vybrat ze škály gastronomických programů, od tradičních coffee breaků, přes vydatné obědy, večeře, až k rautovým stolům i Vašim specifickým přáním.

CHCI VĚDĚT VÍC

Doplňkové služby a technika

Samozřejmostí je technické zajištění celé akce. Díky své poloze uprostřed přírody Vysočiny a také rozsáhlému areálu se zahradou a řadou sportovního vyžití hotel Medlov nabízí k samotné události i nespočet doplňkových služeb a možností, jak akci obohatit.

CHCI VĚDĚT VÍC