MENU

Konferenční prostory

Nabízíme kongresový sál, školící salonky i v retro stylu, jednací místnost a možnost využití i venkovních stanů.

Hotel Medlov nabízí až 13 sálů a salonků různých velikostí a typů. Sami si vyberte, který je pro Vaši akci ten pravý. Nemůžete se rozhodnout? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s Vámi Vaši akci naplánujeme. Víme, že samotný prostor nestačí, proto nabízíme i další doplňkové služby dle přání klienta.

Kongresový sál

Kongresový sál o rozloze 152 m2 pojme až 255 osob. Je tak ideálním prostorem pro větší konferenci, školení či výroční zasedání. Výhodou je i variabilita uspořádání sálu, které je možné uzpůsobit charakteru Vámi pořádané akce. Případně lze propojit sál s velkokapacitní restaurací. Prohlédněte si možnosti usazení v sálu.

 
Uspořádání  Divadlo  Divadlo - max. kapacita  U - tabule  T - tabule  I - tabule  Škola  Diskuze  Taneční 
Kapacita  180  255  94  54  44  112  94  88 
 

Salonky a místnosti

Všech 13 sálů a salónků je variabilně vybaveno a může být uspořádáno dle Vašich přání. K dispozici jsou Vám jednací místnosti, školící sály, loftová zasedací místnost, případně lze využít i snídaňové nebo restaurační prostory. Specialitou jsou retro salonky, které Vás navrátí do období reálného socialismu.

Uspořádání jednacího sálu
Uspořádání školící místnosti

Ostatní prostory

Nejen v prostorách hotelu, ale také v hotelovém parku, na zahradě a ve venkovních stanech lze realizovat jedinečnou akci. Rádi pro Vás připravíme zahradní slavnost, oslavu, školení nebo teambuildingovou akci. Hotelové foyer navíc nabízí vhodnou výstavní plochu a hotelový park s rybníkem Medlov dokonalé místo pro Vaše prezentace či týmové aktivity. Hostinu je možné uspořádat ve venkovních stanech pro až 250 osob.

DOPORUČENÉ POBYTY

logo Koruna Vysočiny
Banner Koruna Vysočiny