MENU

Taneční soustředení

Bezkonkurenční nabídka pro taneční soustředění

Nabídka na míru dle potřeb tanečního souboru - stage, zrcadla, osvětlení a mnoho dalšího.

Hotel Medlov vyniká svou nadstandardní kapacitou (až 500 míst), která tvoří ideální zázemí pro pořádání tanečních a jiných sportovních soustředění a workshopů. K dispozici jsou hned 4 taneční prostory vybavené zvukotechnikou, zrcadly i osvětlením. Řadu aktivit je možné realizovat také v hotelovém parku, při pláži u Medlovského rybníku nebo v okolní přírodě.

V Hotelu Medlov najdete dvě profesionální venkovní taneční stage a dva vnitřní velké sály. Celkově Hotel Medlov nabízí více než 500 metrů podlahové plochy. Stage jsou vybaveny speciální odpruženou taneční podlahou pokrytou černým baletizolem, po dlouhé straně jsou zrcadla a jsou osvětlená tak, aby se dalo tančit i za tmy. V případě chladnějších měsíců je možné zapůjčit do stanu také profesionální topidlo, kterým Hotel Medlov disponuje.

Pro Vaši akci zajistíme:

  • Ubytování dle Vašeho výběru s polopenzí či plnou penzí a pitným režimem
  • V případě dětských účastníků stravování 5x - 6x denně
  • Stravu přizpůsobenou pohybovým aktivitám a filozofii Vaší akce
  • Možnost využití hotelového wellness - vířivka, wellness procedury za zvýhodněnou cenu

Rádi Vám pomůžeme s organizací Vaší akce. Máme s tanečními soustředěními bohaté zkušenosti, uspořádali jsme již 20 ročníků nejlepší mezinárodní taneční stáže v České republice Tanec bez hranic a každý rok připravujeme několik letních i zimních tanečních workshopů a kempů.

Neváhejte využít jedinečné taneční prostory s velkou kapacitou i vy! Pro více informací nás kontaktujte na emailu obchod@medlovhotel.cz. Nebo se zúčastněte našich tanečních soustředění, přihlásit se můžete na emailu leto@indance.cz.

Speciální nabídka