MENU

Rumová degustace 

Nevšední zážitek - rumová degustace s naším rumovým expertem.

Zpříjemněte si pobyt na Hotelu Medlov nevšedním zážitkem, který ocení nejen pánové, ale i dámy. Vychutnejte si každou kapku své dovolené a nechte se unést lahodnou chutí celosvětově nejpopulárnějších a nejprodávanějších alkoholických nápojů s naší jedinečnou rumovou degustací.

  • Základní rumová degustace obsahuje výběr pěti kvalitních rumů po 1cl.

Barbados, Kuba, Venezuela, Guatemala. Vanilka, karamel, sherry či kokos. Barva zlata, medu, jantaru či kaštanu. Až 23 let zrání ve staletých sudech, láska a tradiční metody přípravy. Vychutnejte si jedinečné rumy, které potěší všechny vaše smysly.

Cena: 175 Kč/ osoba

 
  • Milionářská rumová degustace obsahuje výběr pěti kvalitních rumů po 1cl.

Nejlepším digestivem byl již na císařském dvoře lahodný rum. Důkazem je hned první vzorek z Milionářské rumové degustace. Nechte Vaše chuťové buňky rozhodnout, který z rumů se stane Vaším vítězem. Bude to Diplomatico Reserva Exclusiva Rum 12yo, který získal řadu ocenění odborné veřejnosti?! Nebo u vás vyhraje rum Millonario X.O., který mnozí považují za vůbec nejlepší rum na světě?! Nechte se překvapit ...

Cena: 250 Kč/ osoba

 
  • Prémiová rumová degustace obsahuje výběr pěti kvalitních rumů po 2cl.

Propadli jste kouzlu lahodné chuti rumu? Pak určitě nemůžete vynechat Prémiovou rumovou degustaci. Nenechte si ujít výběr těch nejexkluzivnějších rumů, které jsou k dostání na českém trhu. Rumy, kterých se k nám každoročně přiveze jen několik málo desítek lahví a jsou tak skutečným pokladem každého hrdého majitele. S radostí se s vámi o tyto unikáty podělíme a budeme se těšit z vašich nadšených ohlasů. Pokud jste rumu zatím na chuť nepřišli, vězte, že s naší Prémiovou rumovou degustací rychle změníte názor.

Cena: 795 Kč/ osoba