MENU

Služby v Hotelu Medlov

Široká nabídka služeb uprostřed Vysočiny

Je snadné se zamilovat.

Hotel Medlov se nachází v srdci České republiky, v překrásné přírodě u velkého Medlovského rybníka, který po celý rok vítá návštěvníky tohoto čarovného místa. Krásy Vysočiny můžete objevovat z nadmořské výšky 750m, ve které se hotel nachází. Rozlehlý hotelový areál nabízí nadstandardní zázemí pro různorodé venkovní aktivity. Naleznete zde například minigolf, ruské kuželky či udržovanou mírně svažitou pláž. I v nepříznivém počasí nebo k večeru se však v Hotelu Medlov rozhodně nudit nebudete. Nové zážitky získáte při degustacích nebo na stylových Čezetách.

 

Hotelové služby

Samozřejmostí je nabídka hotelových služeb pro Váš bezstarostný pobyt. V ceně ubytování je zahrnuto parkování a Wi-Fi připojení k internetu. Pro děti máme připravenou celou výbavu od dětské postýlky, vaničky až po nočník, kterou Vám rádi zapůjčíme. Vítáni jsou u nás také domácí mazlíčci.

 

CHCI VĚDĚT VÍC

 

Čezety

Chcete-li zažít něco jedinečného, pak se u nás svezte na legendárním praseti. Nejen že poznáte krásy okolí Medlova, ale také na Vás bude čekat skvělý pocit z jízdy na elektrické verzi původní Čezety, kterých bylo v Česku vyrobeno pouze limitované množství.

 

CHCI VĚDĚT VÍC

 

Degustace

Vyzkoušejte v hotelu Medlov lahodnou rumovou degustaci nebo se ponořte do vůní a chutí ginů. V hotelovém baru jsme pro Vás připravili několik degustačních setů, se kterými procestujete celý svět. Nejoblíbenější nicméně zůstává Česko-Slovenská ginová degustace, která představuje i náš vlastní Medlov Kontryhel gin.

 

CHCI VĚDĚT VÍC

 

Půjčovna vybavení

V areálu hotelu Medlov naleznete bohaté vyžití. Pro aktivně strávený čas nabízíme zapůjčení sportovního vybavení, např. na badminton, volejbal nebo soft tenis. Zahrát si můžete minigolf se 12 jamkami i ruské kuželky. Za hezkého počasí láká návštěvníky vodní hladina Medlovského rybníka na projížďku lodičkou, na šlapadle nebo paddleboardu.

 

CHCI VĚDĚT VÍC

 

DOPORUČENÉ POBYTY

logo Koruna Vysočiny
Banner Koruna Vysočiny