Hotel Medlov - ubytování u Nového Města na Moravě

 

Nabízíme 4 typy ubytování, vyberte si ten pravý pro Vás.

 
 
 
 
 

Hotelová část disponuje 88 pokoji s balkónem od jednolůžkových až po pětilůžkové pokoje a 2 apartmány pro 9 osob. Pokoje se rozprostírají na 4 patrech, samozřejmostí je výtah přímo na recepci. Všechny pokoje jsou nekuřácké. K ubytování si můžete doobjednat bohatou snídani ve formě švédských stolů, polo či plnou penzi. Internetové Wi-Fi připojení je v lobby zdarma, na pokojích je možnost doobjednání stabilnějšího a rychlejšího připojení.

 
CENA OD
 
490 Kč / OSOBA
 
VŠECHNY POKOJE
 
 
 

Turistické pokoje převážně s palandami jsou přímo napojeny na hlavní budovu hotelu. Na snídani, oběd či večeři si tak můžete zajít klidně i v bačkorách. Pokoje mají pouze umyvadlo, sociální zařízení se sprchou se nachází na chodbě budovy. Parkování se nachází před hotelem a je zdarma pro všechny klienty hotelu Medlov. Stabilnější a rychlejší PREMIUM internetové Wi-Fi připojení je možné doobjednat přímo na recepci, ať už před příjezdem nebo v průběhu pobytu.

 
CENA OD
 
300 Kč / OSOBA
 
VŠECHNY POKOJE
 
 
 

Depandance hotelu Medlov se nachází přibližně 100 metrů od hlavní budovy. Pokoje se skládají z předsíně, kde je sociální zařízení a z jedné nebo dvou ložnic. Jako u všech našich kapacit probíhá pokojová služba denně a výměna povlečení 1x do týdne. Budova má samostatné parkovací stání, které je pro klienty zdarma. Internetové Wi-Fi připojení PREMIUM je možné doobjednat na recepci hlavní budovy. Snídaně, polo či plná penze je za poplatek.

 
CENA OD
 
200 Kč / OSOBA
 
VŠECHNY POKOJE
 
 
 

Bungalovy s balkónem se nachází cca 100 metrů od hlavní budovy a 70 metrů od pláže. Disponují toaletou a umyvadlem na pokoji, sprchy hosté mohou využívat v hlavní budově hotelu, kde také probíhají v hotelové restauraci snídaně, polo či plné penze (za příplatek). Internetové Wi-Fi připojení je možné pouze na recepci hlavní budovy (v lobby) zcela zdarma. Na bungalovech není topení. Upozorňujeme, že v případě chladnějšího počasí, může být v bungalovech zima.

 
CENA OD
 
200 Kč / OSOBA
 
VŠECHNY POKOJE
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..