MENU

Hotel Medlov - ubytování u Nového Města na Moravě

Nabízíme 4 typy ubytování, vyberte si ten pravý pro vás.

Chtěli bychom Vás upozornit na to, že Hotel Medlov je od 14.11.2022 do 21.12.2022 z důvodu prací na tepelné soustavě pro veřejnost uzavřen. Budeme se na Vás těšit opět na vánoční svátky.

 
 

Hotelové pokoje

Hotelová část disponuje 87 pokoji s balkónem od jednolůžkových až po čtyřlůžkové pokoje. Pokoje se rozprostírají na 4 patrech, samozřejmostí je výtah přímo na recepci. Všechny pokoje jsou nekuřácké. K ubytování si můžete doobjednat bohatou snídani ve formě bohatého bufetu či polopenzi. Internetové Wi-Fi připojení je k dispozici v lobby i hotelových pokojích zdarma.

 
 

Turistické pokoje

Turistické pokoje převážně s palandami jsou přímo napojeny na hlavní budovu hotelu. Na snídani, oběd či večeři si tak můžete zajít klidně i v bačkorách. Pokoje mají pouze umyvadlo, sociální zařízení se sprchou se nachází na chodbě budovy. Ve vedlejší budově jsou také 2 apartmány pro 9 osob. Parkování před hotelem je zdarma pro všechny klienty hotelu Medlov. Rovněž internetové Wi-Fi připojení je k dispozici hostům zdarma v lobby i v turistických pokojích. 

 
 

Depandance

Depandance hotelu Medlov se nachází přibližně 100 metrů od hlavní budovy. Pokoje se skládají z předsíně, kde je sociální zařízení a z jedné nebo dvou ložnic. Jako u všech našich kapacit probíhá pokojová služba denně a výměna povlečení 1x do týdne. Budova má samostatné parkovací stání, které je pro klienty zdarma. Internetové Wi-Fi připojení je dostupné zdarma v lobby hlavní budovy. Snídaně, polo či plná penze je za poplatek.

 
 

Bungalovy

Bungalovy s balkónem se nachází cca 100 metrů od hlavní budovy a 70 metrů od pláže. Disponují toaletou a umyvadlem se studenou vodou na pokoji, sprchy hosté mohou využívat v hlavní budově hotelu, kde také probíhají v hotelové restauraci snídaně či polopenze. Internetové Wi-Fi připojení je možné pouze na recepci hlavní budovy (v lobby) zdarma. Na bungalovech není topení. Upozorňujeme, že v případě chladnějšího počasí, může být v bungalovech zima.