MENU

Bungalovy

Bungalovy v blízkosti pláže, cca 100 metrů od hlavní budovy.

 

Bungalov 2+1

Bungalov 2+1 je situovaný přibližně 100 metrů od hlavní budovy a nabízí ubytování s umyvadlem (se studenou vodou) a toaletou pro maximálně 3 dospělé osoby. Sprchy mohou klienti využít v hlavní budově hotelu. Každý bungalov má balkón. Parkování je pro klienty zdarma před budovou hotelu. Na bungalov se nevejdou dětské postýlky a není zde možné ani Wi-Fi připojení. Na snídani, obědy a večeře mohou klienti zajít do hotelové restaurace. Bungalovy nemají topení. Upozorňujeme, že v případě chladnějšího počasí, může být v pokoji nižší teplota. Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici zdarma v lobby hotelu. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.


Při příjezdu si prosím vyzvedněte ložní prádlo na recepci a následně ho při odjezdu taktéž na recepci navraťte. Mockrát děkujeme.

Bungalov 6+0

Pokoj se nachází v samostatně stojící budově, která se nachází cca 100 metrů od hlavní hotelové budovy. Jedná se o jednu místnost pro 6 osob, ve které jsou pouze palandy. Součástí bungalovu je vlastní toaleta a umyvadlo se studenou vodou. Sprchy jsou hostům k dispozici na hlavní budově hotelu, kam lze docházet na snídaně, obědy či večeře. Možnost zapůjčení postýlky s vaničkou a nočníkem pro nejmenší (200 Kč/ pobyt). Rádi u nás přivítáme i Vašeho pejska (200 Kč/ noc). Parkování je pro hotelové hosty zcela zdarma a bezplatné Wi-Fi internetové připojení je možné využít v hotelovém lobby. V bungalovu není topení. Upozorňujeme, že v případě chladnějšího počasí, může být v pokoji nižší teplota. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.


Při příjezdu si prosím vyzvedněte ložní prádlo na recepci a následně ho při odjezdu taktéž na recepci navraťte. Mockrát děkujeme.

DOPORUČENÉ POBYTY

logo Koruna Vysočiny
Banner Koruna Vysočiny