Pokoje přímo v hotelu Medlov

 

Hotelové pokoje s vlatním sociálním zařízením v hlavní budově hotelu.

 
 
 
 

Jednolůžkový pokoj s balkónem

Jednolůžkový pokoj s balkónem nabízí vlastní zrekonstruované sociální zařízení se sprchou a toaletou. Samozřejmostí je hotelová kosmetika a ručníky zdarma. Pokoje na vyšších patrech mají krásný výhled do okolí. Internetové Wi-Fi připojení je pro všechny hosty v lobby baru zcela zdarma. V případě zájmu o rychlejší připojení je možnost dokoupit si na recepci PREMIUM internetové připojení. Pro malé děti máme za příplatek (200 Kč/ pobyt) připravenou dětskou postýlku, vaničku a nočník. Cestujete s domácím mazlíčkem? V hotelu Medlov to není žádný problém! Domácí zvířata rádi ubytujeme za 100 Kč /noc. Pro všechny hotelové hosty je připravené bezplatné parkování přímo před hotelem. Všechny pokoje jsou zcela nekuřácké. 

 

Dvoulůžkový pokoj (DBL nebo TWIN) s balkónem a výhledem

Nekuřácký dvoulůžkový pokoj TWIN nebo DBL nabízí vlastní balkón, zrekonstruovanou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, kde naleznete i hotelovou kosmetiku a ručníky zcela zdarma. Dvoulůžkové pokoje na vyšších patrech mají překrásný výhled (pokoje jsou přiřazovány dle aktuální dostupnosti). Internetové Wi-Fi připojení je v lobby baru zdarma, na pokoji je možnost dokoupení rychlejšího PREMIUM Wi-Fi připojení. Parkování mají všichni hoteloví hosté zcela zdarma. V případě, že cestujete s malými dětmi, máme pro Vás připravenou dětskou postýlku, vaničku a nočník (200 Kč/ pobyt). Jestli s sebou vezete svého domácího mazlíčka, rádi ho ubytujeme na pokoji s Vámi za příplatek 100 Kč/ noc.

 

Dvoulůžkový Deluxe pokoj

Pokoje typu Deluxe nabízí hostům Hotelu Medlov zázemí o rozloze přibližně 25 m2 a překrásný výhled do okolí. Všechny pokoje jsou vybaveny nočními stolky a šatní skříní. Do těchto pokojů lze umístit dětskou postýlku, ke které Vám přidáme vaničku a nočník (příplatek 200 Kč/ pobyt). Součástí pokoje je nově zrekonstruované sociální zařízení a koupelna se sprchovým koutem. V koupelně pak navíc tyto pokoje disponují vysoušečem vlasů a zásobníkem na hygienické ubrousky. Tyto pokoje jsou vybaveny minibarem, velkou LCD televizí a trezorem. Na pokoj je možnost doobjednat PREMIUM Wi-Fi připojení. Parkování je pro všechny hotelové hosty zdarma. Rádi ubytujeme i Vašeho domácího mazlíčka za 100 Kč/ noc.

 

Dvoulůžkový pokoj (DBL nebo TWIN) s balkónem, přistýlkou a výhledem

Dvoulůžkový pokoj (DBL nebo TWIN) s balkónem, přistýlkou a výhledem je zcela identický jako naše standardní dvoulůžkové pokoje. Jediný rozdíl je v tom, že do pokoje lze umístit přistýlku. Každý pokoj z této kategorie nabízí balkón, vyšší patra mají výhled do okolí (pokoje jsou přiřazovány dle aktuální dostupnosti). Pokoj dále nabízí vlastní koupelnu se sprchou a wc. Hotelová kosmetika je samozřejmostí a pro všechny hosty zdarma, stejně jako ručníky. Úklid probíhá denně, výměna povlečení 1x za týden. Všechny děti jsou u nás vítány. Pro ty nejmenší je připravena dětská postýlka, vanička a nočník za 200 Kč/ pobyt.  Domácí mazlíčci mají noc za 100 Kč. Internetové Wi-Fi připojení je v lobby baru zdarma, na pokoji je možnost dokoupení rychlejšího PREMIUM Wi-Fi připojení. Parkování mají všichni hoteloví hosté zcela zdarma.

 

Retro apartmán

Pokud se chcete přenést do doby minulé, pak si vyberte náš retro apartmán. Jedná se o dvoulůžkové apartmá s manželskou postelí. Pokoj je vybaven originálními kousky, nechybí ani šatní skříň, noční stolky, pracovní stůl, televizor, pohovka, křeslo a stolek. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, sprchový kout a toaleta s připravenou hotelovou kosmetikou a ručníky. Můžete přijet i s nejmenším členem Vaší rodiny, neboť k dispozici je postýlka s vaničkou a nočníkem (příplatek 200 Kč/ pobyt), nebo s pejskem (100 Kč/ noc). Pro všechny hotelové hosty je parkování zdarma a Wi-Fi internetové připojení je možné bezplatně využít v hotelovém lobby. Pro rychlejší připojení na pokoji je nutné kontaktovat recepci. K dispozici máme 4 retro pokoje. Každý je jiný a svým způsobem kouzelný.

 

Čtyřlůžkový rodinný pokoj

Jak už název napovídá, čtyřlůžkový pokoj je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Pokoje mají malou předsíň s vlastním sociálním zařízením a 2 ložnice variabilně uspořádané. Pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, hotelovou kosmetikou a ručníky. Jak ve všech pokojích, i tady se v předsíni nachází skříň s dostatkem úložného prostoru. Pro nejmenší děti je připravená postýlka, vanička i nočník za příplatek 200 Kč/ pobyt. Chcete s sebou vzít i domácího mazlíčka? Rádi ho s Vámi na pokoji ubytujeme (100 Kč/ noc). Snídani, polo či plnou penzi si můžete přiobjednat. Parkování je pro všechny hotelové hosty zdarma. Bezplatné internetové Wi-Fi připojení je v hotelovém lobby. V případě zájmu o stabilnější a rychlejší připojení na pokoji neváhejte kontaktovat naši recepci.

 

Pětilůžkový rodinný pokoj

Pro početné rodiny je připraven pětilůžkový pokoj, kde se nachází předsíň a 2 samostatné ložnice. V předsíni je největší úložný prostor, který tvoří vestavěná předsíňová stěna. Každý pokoj má navíc svou vlastní šatní skříň a noční stolky. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení, které představuje zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Jeden pokoj disponuje manželskou postelí, v druhém pokoji se nachází manželská postel a jedno samostatné lůžko. Pro miminka máme připravenou postýlku s vaničkou a nočníkem (příplatek 200 Kč/ pobyt). Pejsci jsou u nás vítáni (100 Kč/ noc). Můžete si přiobjednat snídani, polo nebo plnou penzi. Parkování a Wi-Fi v hotelovém lobby je pro hosty zcela zdarma. Stabilnější a rychlejší připojení je možné zajistit za příplatek přímo na pokoji.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..