MENU

Pokoje přímo v hotelu Medlov

Hotelové pokoje s vlatním sociálním zařízením v hlavní budově hotelu.

 

Jednolůžkový pokoj s balkónem

Jednolůžkový pokoj s balkónem nabízí vlastní zrekonstruovanésociální zařízení se sprchou a toaletou. Samozřejmostí je hotelová kosmetika aručníky zdarma. Pokoje na vyšších patrech mají krásný výhled do okolí. InternetovéWi-Fi připojení je pro všechny hosty v lobby baru i v pokoji zcela zdarma. Pro malé děti máme za příplatek připravenoudětskou postýlku, vaničku a nočník. Cestujete s domácím mazlíčkem? V hoteluMedlov to není žádný problém! Domácí zvířata rádi uvítáme také. Provšechny hotelové hosty je připravené bezplatné parkování přímo před hotelem.Všechny pokoje jsou zcela nekuřácké. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Dvoulůžkový pokoj (DBL nebo TWIN) s balkónem a výhledem

Nekuřácký dvoulůžkový pokoj TWIN nebo DBL nabízí vlastníbalkón, zrekonstruovanou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, kde naleznetei hotelovou kosmetiku a ručníky zcela zdarma. Dvoulůžkové pokoje na vyšších patrechmají překrásný výhled (pokoje jsou přiřazovány dle aktuální dostupnosti). InternetovéWi-Fi připojení je v lobby baru zdarma, rovněž je možné se připojit bezplatně na pokoji. Parkování mají všichnihoteloví hosté zcela zdarma. V případě, že cestujete s malými dětmi,máme pro Vás připravenou dětskou postýlku, vaničku a nočník. Jestli s sebou vezete svého domácího mazlíčka, rádi ho ubytujeme na pokoji s Vámi. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Třílůžkový pokoj s balkónem a výhledem

Nekuřácký třílůžkový pokoj nabízí vlastní balkón, koupelnu se sprchou a wc. Hotelová kosmetika je samozřejmostí a pro všechny hosty zdarma, stejně jako ručníky. Úklid probíhá denně, výměna povlečení 1x za týden. Všechny děti jsou u nás vítány. Pro ty nejmenší je připravena dětská postýlka, vanička a nočník. Internetové Wi-Fi připojení je v lobby baru i na pokoji zdarma. Parkování mají všichni hoteloví hosté zcela zdarma. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Dvoulůžkový Deluxe pokoj

Pokoje typu Deluxe nabízí hostům Hotelu Medlov zázemí o rozloze přibližně 25 m2 a překrásný výhled do okolí. Všechny pokoje jsou vybaveny nočními stolky a šatní skříní. Do těchto pokojů lze umístit dětskou postýlku, ke které Vám přidáme vaničku a nočník (příplatek 200 Kč/ pobyt). Součástí pokoje je nově zrekonstruované sociální zařízení a koupelna se sprchovým koutem. V koupelně pak navíc tyto pokoje disponují fénem a zásobníkem na hygienické ubrousky. Tyto pokoje jsou vybaveny minibarem a velkou LCD televizí. Na pokoji je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Parkování je pro všechny hotelové hosty zdarma. Rádi ubytujeme i Vašeho domácího mazlíčka.

Retro apartmán

Pokud se chcete přenést do doby minulé, pak si vyberte náš retro apartmán. Jedná se o dvoulůžkové apartmá s manželskou postelí. Pokoj je vybaven originálními kousky, nechybí ani šatní skříň, noční stolky, pracovní stůl, televizor, pohovka, křeslo a stolek. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, sprchový kout a toaleta s připravenou hotelovou kosmetikou a ručníky. Fén je také k dispozici v Retro apartmá. Pro vaše pohodlí je připraven minibar. Můžete přijet i s nejmenším členem vaší rodiny, neboť k dispozici je postýlka s vaničkou a nočníkem (za příplatek), nebo s pejskem. Pro všechny hotelové hosty je parkování zdarma. Wi-Fi připojení k internetu je poskytováno na pokoji i v lobby bezplatně. K dispozici máme 4 retro pokoje. Každý je jiný a svým způsobem kouzelný.

Čtyřlůžkový rodinný pokoj

Jak už název napovídá, čtyřlůžkový pokoj je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Pokoje mají malou předsíň s vlastním sociálním zařízením a 2 ložnice variabilně uspořádané. Pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, hotelovou kosmetikou a ručníky. Jak ve všech pokojích, i tady se v předsíni nachází skříň s dostatkem úložného prostoru. Pro nejmenší děti je připravená postýlka, vanička i nočník (za příplatek) Chcete s sebou vzít i domácího mazlíčka? Rádi ho s Vámi na pokoji ubytujeme (za příplatek). Snídani, polo či plnou penzi si můžete přiobjednat. Parkování je pro všechny hotelové hosty zdarma. Bezplatné internetové Wi-Fi připojení je k dispozici v pokoji i v hotelovém lobby. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

DOPORUČENÉ POBYTY

logo Koruna Vysočiny
Banner Koruna Vysočiny