MENU

Pokoje přímo v hotelu Medlov

Hotelové pokoje s vlatním sociálním zařízením v hlavní budově hotelu.

 

Speciální nabídka

Jednolůžkový pokoj s balkónem

Jednolůžkový pokoj s balkónem nabízí vlastní zrekonstruované sociální zařízení se sprchou a toaletou. Samozřejmostí je hotelová kosmetika a ručníky zdarma. Pokoje na vyšších patrech mají krásný výhled do okolí. Internetové Wi-Fi připojení je pro všechny hosty v lobby baru i v pokoji zcela zdarma. Pro malé děti máme za příplatek (200 Kč/ pobyt) připravenou dětskou postýlku, vaničku a nočník. Cestujete s domácím mazlíčkem? V hotelu Medlov to není žádný problém! Domácí zvířata rádi ubytujeme za 200 Kč /noc. Pro všechny hotelové hosty je připravené bezplatné parkování přímo před hotelem. Všechny pokoje jsou zcela nekuřácké. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Dvoulůžkový pokoj (DBL nebo TWIN) s balkónem a výhledem

Nekuřácký dvoulůžkový pokoj TWIN nebo DBL nabízí vlastní balkón, zrekonstruovanou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, kde naleznete i hotelovou kosmetiku a ručníky zcela zdarma. Dvoulůžkové pokoje na vyšších patrech mají překrásný výhled (pokoje jsou přiřazovány dle aktuální dostupnosti). Internetové Wi-Fi připojení je v lobby baru zdarma, rovněž je možné se připojit bezplatně na pokoji. Parkování mají všichni hoteloví hosté zcela zdarma. V případě, že cestujete s malými dětmi, máme pro Vás připravenou dětskou postýlku, vaničku a nočník (200 Kč/ pobyt). Jestli s sebou vezete svého domácího mazlíčka, rádi ho ubytujeme na pokoji s Vámi za příplatek 200 Kč/ noc. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Třílůžkový pokoj s balkónem a výhledem

Třílůžkový pokoj s balkónem a výhledem nabízí ubytování až pro 3 osoby. Každý pokoj z této kategorie disponuje balkónem, vyšší patra mají výhled do okolí (pokoje jsou přiřazovány dle aktuální dostupnosti). Pokoj dále nabízí vlastní koupelnu se sprchou a wc. Hotelová kosmetika je samozřejmostí a pro všechny hosty zdarma, stejně jako ručníky. Úklid probíhá denně, výměna povlečení 1x za týden. Všechny děti jsou u nás vítány. Pro ty nejmenší je připravena dětská postýlka, vanička a nočník za 200 Kč/ pobyt. Domácí mazlíčci mají noc za 200 Kč. Internetové Wi-Fi připojení je v lobby baru i na pokoji zdarma. Parkování mají všichni hoteloví hosté zcela zdarma. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Dvoulůžkový Deluxe pokoj

Pokoje typu Deluxe nabízí hostům Hotelu Medlov zázemí o rozloze přibližně 25 m2 a překrásný výhled do okolí. Všechny pokoje jsou vybaveny nočními stolky a šatní skříní. Do těchto pokojů lze umístit dětskou postýlku, ke které Vám přidáme vaničku a nočník (příplatek 200 Kč/ pobyt). Součástí pokoje je nově zrekonstruované sociální zařízení a koupelna se sprchovým koutem. V koupelně pak navíc tyto pokoje disponují fénem a zásobníkem na hygienické ubrousky. Tyto pokoje jsou vybaveny minibarem, jehož sortiment je v ceně pokoje, a velkou LCD televizí. Na pokoji je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Parkování je pro všechny hotelové hosty zdarma. Rádi ubytujeme i Vašeho domácího mazlíčka za 200 Kč/ noc.

Retro apartmán

Pokud se chcete přenést do doby minulé, pak si vyberte náš retro apartmán. Jedná se o dvoulůžkové apartmá s manželskou postelí. Pokoj je vybaven originálními kousky, nechybí ani šatní skříň, noční stolky, pracovní stůl, televizor, pohovka, křeslo a stolek. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, sprchový kout a toaleta s připravenou hotelovou kosmetikou a ručníky. Fén je také k dispozici v Retro apartmá. Pro vaše pohodlí je připraven minibar se sortimentem v ceně ubytování. Můžete přijet i s nejmenším členem vaší rodiny, neboť k dispozici je postýlka s vaničkou a nočníkem (příplatek 200 Kč/ pobyt), nebo s pejskem (200 Kč/ noc). Pro všechny hotelové hosty je parkování zdarma. Wi-Fi připojení k internetu je poskytováno na pokoji i v lobby bezplatně. K dispozici máme 4 retro pokoje. Každý je jiný a svým způsobem kouzelný.

Čtyřlůžkový rodinný pokoj

Jak už název napovídá, čtyřlůžkový pokoj je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Pokoje mají malou předsíň s vlastním sociálním zařízením a 2 ložnice variabilně uspořádané. Pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, hotelovou kosmetikou a ručníky. Jak ve všech pokojích, i tady se v předsíni nachází skříň s dostatkem úložného prostoru. Pro nejmenší děti je připravená postýlka, vanička i nočník za příplatek 200 Kč/ pobyt. Chcete s sebou vzít i domácího mazlíčka? Rádi ho s Vámi na pokoji ubytujeme (200 Kč/ noc). Snídani, polo či plnou penzi si můžete přiobjednat. Parkování je pro všechny hotelové hosty zdarma. Bezplatné internetové Wi-Fi připojení je k dispozici v pokoji i v hotelovém lobby. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Pětilůžkový rodinný pokoj

Pro početné rodiny je připraven pětilůžkový pokoj, kde se nachází předsíň a 2 samostatné ložnice. V předsíni je umístěna velká šatní skříň a každý pokoj má navíc svou vlastní šatní skříň a noční stolky. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení, které představuje zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Jeden pokoj disponuje manželskou postelí, v druhém pokoji se nachází manželská postel a jedno samostatné lůžko. Pro miminka máme připravenou postýlku s vaničkou a nočníkem (příplatek 200 Kč/ pobyt). Pejsci jsou u nás vítáni (200 Kč/ noc). Můžete si přiobjednat snídani, polo nebo plnou penzi. Parkování a Wi-Fi na pokoji a v hotelovém lobby je pro hosty zcela zdarma. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.