MENU

Pokoje přímo v hotelu Medlov

Hotelové pokoje s vlatním sociálním zařízením v hlavní budově hotelu.

 

Jednolůžkový pokoj s balkónem

Jednolůžkový pokoj s balkónem nabízí vlastní zrekonstruované sociální zařízení se sprchou a toaletou. Samozřejmostí je hotelová kosmetika a ručníky zdarma. Pokoje na vyšších patrech mají krásný výhled do okolí. Internetové Wi-Fi připojení je pro všechny hosty v lobby baru i v pokoji zcela zdarma. Pro malé děti máme za příplatek (200 Kč/ pobyt) připravenou dětskou postýlku, vaničku a nočník. Cestujete s domácím mazlíčkem? V hotelu Medlov to není žádný problém! Domácí zvířata rádi ubytujeme za 200 Kč /noc. Pro všechny hotelové hosty je připravené bezplatné parkování přímo před hotelem. Všechny pokoje jsou zcela nekuřácké. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Dvoulůžkový pokoj (DBL nebo TWIN) s balkónem a výhledem

Nekuřácký dvoulůžkový pokoj TWIN nebo DBL nabízí vlastní balkón, zrekonstruovanou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, kde naleznete i hotelovou kosmetiku a ručníky zcela zdarma. Dvoulůžkové pokoje na vyšších patrech mají překrásný výhled (pokoje jsou přiřazovány dle aktuální dostupnosti). Internetové Wi-Fi připojení je v lobby baru zdarma, rovněž je možné se připojit bezplatně na pokoji. Parkování mají všichni hoteloví hosté zcela zdarma. V případě, že cestujete s malými dětmi, máme pro Vás připravenou dětskou postýlku, vaničku a nočník (200 Kč/ pobyt). Jestli s sebou vezete svého domácího mazlíčka, rádi ho ubytujeme na pokoji s Vámi za příplatek 200 Kč/ noc. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Dvoulůžkový Deluxe pokoj

Pokoje typu Deluxe nabízí hostům Hotelu Medlov zázemí o rozloze přibližně 25 m2 a překrásný výhled do okolí. Všechny pokoje jsou vybaveny nočními stolky a šatní skříní. Do těchto pokojů lze umístit dětskou postýlku, ke které Vám přidáme vaničku a nočník (příplatek 200 Kč/ pobyt). Součástí pokoje je nově zrekonstruované sociální zařízení a koupelna se sprchovým koutem. V koupelně pak navíc tyto pokoje disponují vysoušečem vlasů a zásobníkem na hygienické ubrousky. Tyto pokoje jsou vybaveny minibarem a velkou LCD televizí. Na pokoji je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Parkování je pro všechny hotelové hosty zdarma. Rádi ubytujeme i Vašeho domácího mazlíčka za 200 Kč/ noc. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Dvoulůžkový pokoj (DBL nebo TWIN) s balkónem, přistýlkou a výhledem

Dvoulůžkový pokoj (DBL nebo TWIN) s balkónem, přistýlkou a výhledem je zcela identický jako naše standardní dvoulůžkové pokoje. Jediný rozdíl je v tom, že do pokoje lze umístit přistýlku. Každý pokoj z této kategorie nabízí balkón, vyšší patra mají výhled do okolí (pokoje jsou přiřazovány dle aktuální dostupnosti). Pokoj dále nabízí vlastní koupelnu se sprchou a wc. Hotelová kosmetika je samozřejmostí a pro všechny hosty zdarma, stejně jako ručníky. Úklid probíhá denně, výměna povlečení 1x za týden. Všechny děti jsou u nás vítány. Pro ty nejmenší je připravena dětská postýlka, vanička a nočník za 200 Kč/ pobyt. Domácí mazlíčci mají noc za 200 Kč. Internetové Wi-Fi připojení je v lobby baru i na pokoji zdarma. Parkování mají všichni hoteloví hosté zcela zdarma. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Retro apartmán

Pokud se chcete přenést do doby minulé, pak si vyberte náš retro apartmán. Jedná se o dvoulůžkové apartmá s manželskou postelí. Pokoj je vybaven originálními kousky, nechybí ani šatní skříň, noční stolky, pracovní stůl, televizor, pohovka, křeslo a stolek. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, sprchový kout a toaleta s připravenou hotelovou kosmetikou a ručníky. Můžete přijet i s nejmenším členem vaší rodiny, neboť k dispozici je postýlka s vaničkou a nočníkem (příplatek 200 Kč/ pobyt), nebo s pejskem (200 Kč/ noc). Pro všechny hotelové hosty je parkování zdarma. Wi-Fi připojení k internetu je poskytováno na pokoji i v lobby bezplatně. K dispozici máme 4 retro pokoje. Každý je jiný a svým způsobem kouzelný. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Čtyřlůžkový rodinný pokoj

Jak už název napovídá, čtyřlůžkový pokoj je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Pokoje mají malou předsíň s vlastním sociálním zařízením a 2 ložnice variabilně uspořádané. Pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, hotelovou kosmetikou a ručníky. Jak ve všech pokojích, i tady se v předsíni nachází skříň s dostatkem úložného prostoru. Pro nejmenší děti je připravená postýlka, vanička i nočník za příplatek 200 Kč/ pobyt. Chcete s sebou vzít i domácího mazlíčka? Rádi ho s Vámi na pokoji ubytujeme (200 Kč/ noc). Snídani, polo či plnou penzi si můžete přiobjednat. Parkování je pro všechny hotelové hosty zdarma. Bezplatné internetové Wi-Fi připojení je k dispozici v pokoji i v hotelovém lobby. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Pětilůžkový rodinný pokoj

Pro početné rodiny je připraven pětilůžkový pokoj, kde se nachází předsíň a 2 samostatné ložnice. V předsíni je umístěna velká šatní skříň a každý pokoj má navíc svou vlastní šatní skříň a noční stolky. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení, které představuje zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Jeden pokoj disponuje manželskou postelí, v druhém pokoji se nachází manželská postel a jedno samostatné lůžko. Pro miminka máme připravenou postýlku s vaničkou a nočníkem (příplatek 200 Kč/ pobyt). Pejsci jsou u nás vítáni (200 Kč/ noc). Můžete si přiobjednat snídani, polo nebo plnou penzi. Parkování a Wi-Fi na pokoji a v hotelovém lobby je pro hosty zcela zdarma. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..