MENU

Turistické pokoje

Pokoje s umyvadlem napojené na hotel, se sociálním zařízením na chodbě.

 

Speciální nabídka

Budova B: Dvoulůžkový pokoj Economy se společnou koupelnou

Hotelová budova B je druhým křídlem hotelu, s hlavní budovou je propojena chodbou. Dvoulůžkový pokoj je vybaven pouze umyvadlem. Společné sprchy a toalety se nacházejí na chodbě. Dokoupit lze snídaně, obědy i večeře a přesto, že je ubytování ve vedlejší budově, tak můžete do restaurace dojít pouze v domácí obuvi. Pokud máte pejska, není problém ubytovat i jeho (příplatek 200 Kč/noc). Bezplatně se můžete připojit k Wi-Fi jak na pokoji, tak v hotelovém lobby a parkování mají všichni hosté zdarma. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Budova B: Třílůžkový pokoj Economy se společnou koupelnou

Třílůžkové pokoje se nachází ve vedlejší budově, která je s hlavní budovou hotelu propojena chodbou. Pokoj je vybaven umyvadlem a pro další potřeby je nutné využít společné sprchy a toaletu na chodbě. Snídani, polo nebo plnou penzi lze dokoupit a docházet můžete chodbou do hotelové restaurace. Pokud máte pejska, vezměte ho na Vaši dovolenou s sebou (příplatek 200 Kč/noc). Parkování je hostům k dispozici zdarma a stejně tak Wi-Fi internetové připojení na pokoji a v hotelovém lobby. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Budova B: Čtyřlůžkový pokoj Economy se společnou koupelnou

Čtyřlůžkové pokoje Economy jsou umístěny ve vedlejší budově hotelu, která je ale propojena s hlavní budovou chodbou. Na pokoji můžete využít umyvadlo a společná sprcha s toaletou se nachází na chodbě. Chcete vzít s sebou i pejska? I to není v našem hotelu problém (příplatek 200 Kč/pobyt). Snídaně, obědy i večeře lze přikoupit a docházet chodbou do restaurace na hlavní budově. Bezplatné parkování je zajištěno přímo u hotelu. Internetové Wi-Fi připojení je možné v pokoji i v hotelovém lobby. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Budova B: Pětilůžkový pokoj Economy se společnou koupelnou

Pokoj pro 5 osob leží ve vedlejší budově, která je propojena chodbou s hlavní budovou hotelu. V pokoji se nachází pouze umyvadlo a sprchy s toaletami jsou situovány na společné chodbě. Pokud cestujete s miminkem, rádi pro Vás připravíme postýlku s vaničkou a nočníkem (příplatek 200 Kč/pobyt). I pejsci jsou v našem hotelu Medlov vítáni (příplatek 200 Kč/noc). Dále je možné dokoupit snídaně, polo nebo plnou penzi a docházet chodbou do restaurace v hlavní budově. Svůj vůz můžete zaparkovat přímo u hotelu a zdarma. Bezplatné Wi-Fi internetové připojení je k dispozici na pokoji a v hotelovém lobby. Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.

Apartmán

Plně vybavený apartmán nabízí ubytování až pro 9 osob. V případě zájmu o ubytování 10. osoby je na jednom apartmánu ještě možnost přistýlky pro 1 osobu (po dohodě s recepcí hotelu). Apartmán má vlastní koupelnu s vanou a toaletou a plně vybavenou kuchyň. Hotelová kosmetika a ručníky jsou pro každou osobu zcela zdarma. Bezplatné parkování před hotelem je k dispozici pro všechny hosty. V apartmánu i v hotelovém lobby nabízíme Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Do apartmánu se vejde i dětská postýlka, ke které vám připravíme vaničku a nočník pro nejmenšího návštěvníka. Rádi ubytujeme i vašeho domácího mazlíčka (200 Kč/ noc). Fén je možné zapůjčit na pokoj za poplatek.