MENU

Volný čas

Ubytování uprostřed přírody se širokou nabídkou aktivit. To je resort Medlov!

Hotel Medlov nabízí mnoho vyžití nejen v areálu, ale i v blízkém okolí. Přímo v areálu nabízíme hněd několik aktivit pro děti i dospělé. V létě si můžete užít šlapadla i lodičky, písečnou pláž, děti se vyhrají na dětském hřisti a rodiče si můžou odpočinout na masáži. Vydejte se na výlet do Žďárských Vrchů, prozkoumejte zříceninu hradu Zubštejn nebo navštivte muzeum malých motocyklů. V zimě doporučujeme návštěvu SKI Harusák, využití jedné z mnoha lyžařských tras v okolí nebo se s dětmi vypravit do městkých lázní.

Ujišťujeme Vás, že se u nás nebudete nudit.

Aktivity v areálu

Pokud máte strach, že byste v našem hotelu a přilehlém hotelovém parku nenašli žádnou zábavu, tak se mýlíte. Náš hotelový park nabízí spoustu venkovních aktivit, u kterých si užijí legraci děti i dospělí.

CHCI VĚDĚT VÍC

Aktivity v létě

Kraj Vysočina a speciálně Žďárské Vrchy jsou známé svým turistickým a cykloturistickým potenciálem. Najdete zde lehké, ale i náročnější trasy. Pokud se budete chtít vydat dále, zajisté Vás okouzlí jeden z blízkých hradů či zámků.

CHCI VĚDĚT VÍC

Aktivity v zimě

O tom, že je Vysočina kraj běžkařů, nemá jistě nikdo pochyby. Vyberte si jednu z mnoha upravovaných tratí a vydejte se prozkoumat naše blízké okolí. Při tom se můžete kochat krásnou přírodou Žďárských vrchů.

CHCI VĚDĚT VÍC

Městské lázně

Ať je zima nebo teplo, bazény městkých lázní můžete navštívit celoročně. Na děti tu čeká spousta vodních atrakcí a dospělý mohou využít jeden z bazénů, vířivku nebo si dát drink na baru.

CHCI VĚDĚT VÍC

SKI Harusák

Chcete si zalyžovat nebo naučit svoje děti na lyžích? Pak je pro Vás Ski Harusák tou správnou volbou. Děti dejte do ski školičky, kde se o ně postarají zkušení instruktoři, a sami zatím vyzkoušejte místní svah.

CHCI VĚDĚT VÍC

Inspirujte se také na facebookových stránkách Medlov Hotel.

 

DOPORUČENÉ POBYTY

logo Koruna Vysočiny
Banner Koruna Vysočiny