MENU

Wellness

U nás nenaleznete pouze kvalitní ubytování, ale i mnoho wellness procedur, které dodají Vašemu pobytu ten pravý relax.

Hotel Medlov nabízí širokou škálu wellness procedur. Můžete si vybrat z masáží, zábalů, koupelí či kosmetiky. Pro rok 2021 připravujeme i rekonstrukci wellness domečku, neboli venkovního wellness, které je jednou z rarit v České republice. Na střeše hotelu si můžete vychutnat vířivku s nepřekonatelným výhledem.

 

Wellness domeček

V současnosti jsou prostory wellness součástí hotelu. Velice rádi bychom v roce 2021 vytvořili prostor, který se bude typově hodit ke konceptu Hotelu Medlov a pokryje jeho velkou kapacitu. Hotel Medlov disponuje venkovním wellness domečkem, který byl v dobách největší slávy hotelu vystavěn jako první "fit buňka" na území tehdejšího Československa.

CHCI VĚDĚT VÍC

 

Masáže

Ačkoliv Hotel Medlov není primárně wellness hotelem, nabízí nepřebernou řadu možností, jak si plně vychutnat možnosti relaxace a aktivního odpočinku, které osvěží Vaše tělo a zklidní Vaši mysl. Nedisponujeme moderním wellness centrem, ale profesionalita našeho masérského týmu je mezi klienty vyhlášená. Řada z nich se vrací, jen aby opět zažila masáž, která uleví tělu a probudí mysl. Všichni maséři wellness centra Hotelu Medlov jsou vyškolení profesionálové s certifikací.

CHCI VĚDĚT VÍC

 

Venkovní vířivka, koupele & zábaly

Venkovní vířívka se nachází na střeše hotelu a nabízí neopakovatelný zážitek. Rádi Vám ke koupeli připravíme malé občarstvení či láhev šumivého vína. V létě se na střeše hotelu nachází i lehátka pro opalování a relaxaci. Náš skvělý tým Vám pomůže zorientovat se v pestré nabídce aromaterapeutických, rekondičních, relaxačních a antioxidačních koupelí a zábalů.

CHCI VĚDĚT VÍC

Kosmetika

Nenechte odpočívat při skvělé masáži, koupeli a zábalu pouze své tělo, ale udělejte něco i pro svou tvář. Nabízíme širokou škálu peelingů a masek, které dodají Vaší pleti ten správný odpočinek. Nevíte, jaký typ ošetření zvolit? Nevadí! Naši pracovníci s Vámi rádi zkonzultují možnosti, které jsou vhodné pro Váš typ pleti.

CHCI VĚDĚT VÍC

 

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..