MENU

Wellness

U nás nenaleznete pouze kvalitní ubytování, ale i mnoho wellness procedur, které dodají Vašemu pobytu ten pravý relax.

Hotel Medlov nabízí širokou škálu wellness procedur. Můžete si vybrat z masáží, zábalů, koupelí či kosmetiky. U všech procedur využíváme blahodárné účinky certifikované přírodní kosmetiky Nobilis Tilia, která se mimo jiné zaměřuje na aromaterapeutické účinky jednotlivých složek krémů a olejů pro dokonalý zážitek z každé relaxace. Na střeše hotelu si můžete vychutnat vířivku s nepřekonatelným výhledem.

 

Wellness procedury

Ačkoliv Hotel Medlov není primárně wellness hotelem, nabízí nepřebernou řadu možností, jak si plně vychutnat možnosti relaxace a aktivního odpočinku, které osvěží Vaše tělo a zklidní Vaši mysl. Příjemné, voňavé a mysl hýčkající prostředí je samozřejmostí. Profesionalita našeho masérského týmu je mezi klienty vyhlášená. Řada z nich se vrací, jen aby opět zažila masáž, která uleví tělu a probudí mysl. Všichni maséři wellness centra Hotelu Medlov jsou vyškolení profesionálové s certifikací. Prosím, přečtěte si kontraindikace wellness procedur.

CHCI VĚDĚT VÍC

 

Venkovní vířivka

Venkovní vířívka se nachází na střeše hotelu a nabízí neopakovatelný zážitek. Rádi Vám ke koupeli připravíme malé občerstvení či láhev šumivého vína. V létě se na střeše hotelu nachází i lehátka pro opalování a relaxaci.

CHCI VĚDĚT VÍC

 

DOPORUČENÉ POBYTY

logo Koruna Vysočiny
Banner Koruna Vysočiny