MENU

Koupele a zábaly

Zrelaxujte při skvělé koupeli a obohaťte svůj relax o jeden z našich zábalů.

Využijte jeden z našich skvostů - venkovní vířivku na střeše hotelu nebo se nechte hýčkat u zábalů či koupelí. V hotelu Medlov uděláme Váš pobyt příjemnější.

Venkovní vířivka

Na střeše hotelu je pro Vás celoročně připravená vířivka s překrásným výhledem na rybník Medlov a okolí. Koupel je opravdu nezapomenutelným zážitkem. V případě zájmu Vám rádi připravíme malé občerstvení nebo láhev šumivého vína.

Ceník vířivky

  Cena/ Čas Cena/ Čas
Vířivka (max. 2 osoby)  350 Kč/ 25 minut  500 Kč/ 50 minut


Zábaly

Zábaly pečují o Vaši pokožku a dopřejí tělu a svalům uvolnění a zklidnění. V naší nabídce naleznete relaxační a antioxidační zábaly. Náš odborný tým Vám na základě individuální konzultace bude při výběru rád nápomocen. Nejlepší kombinace pro Vaše tělo se skládá ze tří částí – první část zahrnuje koupel, která uvolní celé tělo, poté následuje relaxační masáž, která díky prokrvení připraví pokožku na třetí část, kterou je zábal a zajistí tak intenzivní vstřebávání látek ze zábalu. Příjemné a mysl hýčkající prostředí je samozřejmostí.

Ceník zábalů

Zábaly Cena/ Čas
Parafínový zábal mentolový 320 Kč/ 20 minut 
Parafínový zábal kafrový 320 Kč/ 20 minut 
Minerální bahenní zábal 490 Kč/ 20 minut 
Skořicový zábal 380 Kč/ 20 minut 
Rašelinový zábal 380 Kč/ 20 minut 
Parafín na ruce s aloe vera 190 Kč/ 20 minut
Parafín na nohy s aloe vera 240 Kč/ 20 minut


Koupele

Náš skvělý tým Vám pomůže zorientovat se v pestré nabídce aromaterapeutických, relaxačních a antioxidačních koupelí a prostřednictvím individuální konzultace Vám sestaví ideální wellness plán. Pro celkovou regeneraci a relaxaci doporučujeme koupel kombinovat nejlépe s následnou masáží a zábalem. Odbornost našeho týmu zaručuje, že všechny procedury wellness centra Hotelu Medlov probíhají v té nejvyšší kvalitě a vždy s důrazem na maximální spokojenost klienta. Individuální přístup a příjemné, mysl hýčkající prostředí je samozřejmostí.

Ceník koupelí

Koupele Cena / Čas
Bylinná pěnivá koupel* 260 Kč/ 20 minut
Ajurvédská solná koupel 260 Kč/ 20 minut 
Bylinná krémová koupel 290 Kč/ 20 minut 
Pivní revitalizační koupel 290 Kč/ 20 minut 
Mléčná koupel s medem 290 Kč/ 20 minut 


*arnika, baldrián, levandule, smrkové jehličí, meduňka, heřmánek

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..