Slavíme 90Medlov50!

13.07.2024

Velkolepé výročí si zaslouží ještě velkolepější oslavu! Budeme tančit, zpívat, hrát a veselit se. Protože máme radost z toho, že můžeme spolutvořit příběh tohoto místa spolu s Vámi! Protože žádná příležitost k oslavě se nesmí vynechat! Protože Medlov žije příběhy nás všech už 90 let! No řekněte sami, není to ideální příležitost k tomu, vydat se na Medlov a užít si hojnost naší pohostinnosti?! Skvělou náladu s sebou a připojíme na dalších 90 let záře tohoto zázračného místa!

Slavit budeme na několika místech zároveň. Děti čeká loutkové divadlo, dílničky, soutěže, bublinková diskotéka, balónky i cukrová vata. Dospělí si můžou přijít užít tvoření v ateliéru pod širým nebem – malba, kaligrafie i drátenická dílna, ve funkcionalistické budově nás čeká komorní povídání se zajímavými osobnostmi při čaji o páté, u Živého pramene budeme grilovat prasátko, ochutnat můžete také speciální narozeninové drinky. Těšit se můžete na přednášky na téma architektury i designu a rozmanitý hudební program na Medlovské louce Obecnici od rána až do noci – harmonika, dixieland, swing, cimbál a lidovky. Program začíná v 11:00 a končí speciální 90 minutovou prohlídkou hotelu s naším Janem ve 22:00. Těšíme se na Vás.

AKTUALITY

LÉČIVÁ NOSTALGIE

Vítej zpátky. Pozitivní nostalgie. Zpátečnictví. U nás je pocit štěstí pevně spojen s příběhy lidí, kteří spojilisvůj život s Medlovem. Někteří na několik dní, jiní na řadu let...

Více informací