Medlovský ples

24.02.2024

A je to tady! Na Medlov se vrací plesová sezóna! A to rovnou velkolepým Medlovským prvorepublikovým plesem. V sobotu 24. února 2024 od 19.00 se můžete těšit na velkolepou porci zábavy. Bylo to naše veliké přání a tak jsme se rozhodli, že začneme právě v našem výročním roce plném oslav. Budova starého Medlova totiž letos slaví 90. leté a nová 50. leté výročí od kolaudace. První ročník Medlovského plesu bude provázet swingový orchestr Melody Gentlemen, který vás svým repertoárem přenese do zářívých časů, známých z filmů pro pamětníky. Do časů, ve kterých se i na Medlově scházely prvorepublikové filmové, divadelní i hudební hvězdy. K tanci i poslechu bude hrát také Horácká muzika se svým tradičním repertoárem, patřícím k folklórnímu bohatství tohoto nádherného kraje. V tento den od 17.00 zároveň bude probíhat prohlídka hotelu s majitelem Janem Piskořem. Od 17.00 do 18.30 bude probíhat v hotelové restauraci také večeře formou bohatého bufetu, kterou je možné si předem zarezervovat na emailu info@medlovhotel.cz.

Dress code: Prvorepubliková nostalgie.

Předprodej akce

Pokud patříte mezi milovníky swingu, nebo si přejete prožít něco nového, máme pro Vás ještě třešničku na dortu! Od 15.00 do 17.30 bude na Medlově probíhat otevřená lekce swingu. Lekce je určena pro úplné začátečníky, nejsou nutné předchozí taneční zkušenosti. Dozvíte se zajímavosti z historie swingu, o jeho různých tanečních stylech a naučíme vás základy Lindy hopu (jednoho ze swingových tanečních stylů). Vyzkoušíte si základní kroky a figury v šestidobé rytmizaci, základy vedení a následování v páru. A co se naučíte, rovnou můžete zužitkovat na plese! Hlásit se můžete v páru i jednotlivě.

AKTUALITY

LÉČIVÁ NOSTALGIE

Vítej zpátky. Pozitivní nostalgie. Zpátečnictví. U nás je pocit štěstí pevně spojen s příběhy lidí, kteří spojilisvůj život s Medlovem. Někteří na několik dní, jiní na řadu let...

Více informací