Svatováclavské slavnosti

28.09.2024

Druhý ročník Svatováclavských slavností na Medlově! V sobotu 28. září od 14.00 si s námi přijďte užít odpoledne plné soutěží, zážitků, tvoření a dobrého jídla. Pro rodiny s dětmi i pro dospělé, kteří se za námi chtějí přijít podívat, pochutnat si, nebo si zasoutěžit. Budeme pořádat RODINNÝ ČTYŘBOJ – závody na historických šlapadlech, turnaj v ruském kuželníku nebo mistrovství ve skákání přes pruženku. V poslední disciplíně zužitkujete své vzpomínky v rámci vědomostní soutěže „Vítej zpátky“. Hlavní cenou je víkendový pobyt pro 2 osoby na Medlově. Registrace bude probíhat od 14-15:30. Vyhlášení se uskuteční v 17:00.
Přijďte si také pochutnat na domácích honzácích, klobáskách z udírny nebo třeba meduňkové limonádě z medlovské zahrádky. Akce bude probíhat i v případě, že se podzim již přihlásí ke slovu. Těšíme se na další krásně společně prožité odpoledne.
TVOŘIVÉ DÍLNIČKY – zdobení perníčků, výroba skřítků z Fima, dekorační svícny)
PROJÍŽĎKY NA KONÍCH
MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ
FOTOKOUTEK SV. VÁCLAVA S DOBOVÝMI KOSTÝMY
ŘEMESLNÉ STÁNKY – broušené výrobky ze skla, látkové hračky
POHÁDKOVÝ SVĚT SKŘÍTKA OSTRUŽINKY

Vstup volný.

AKTUALITY

LÉČIVÁ NOSTALGIE

Vítej zpátky. Pozitivní nostalgie. Zpátečnictví. U nás je pocit štěstí pevně spojen s příběhy lidí, kteří spojilisvůj život s Medlovem. Někteří na několik dní, jiní na řadu let...

Více informací