Voňavá adventní dílna

07.12.2024

Adventní dílna na Medlově s tématem “Vyrábění voňavých dárků” doplněná tématickou prožitkovou přednáškou “Co možná nevíte o vůních”.

Tvoření na Medlově bude tentokrát nejen pro malé, ale i pro velké. V sobotu 7. prosince si společně vyrobíme voňavé autorské vánoční dárky v té nejvyšší kvalitě. Tu zajistí použití těch nejkvalitnějších přírodních produktů z dílny české značky Nobilis Tilia. Zastoupen bude široký výběr esenciálních olejů a pokud si nebude jistí svou intuicí, budete moci při své tvorbě využít i získané poznatky z přednášky “Co možná nevíte o vůních”, kterou Vás bude provázet naše milá Anežka od 14:00 do 14:30. Pokud se zapojíte do tvoření, vyrobíte si voňavý aroma roll-on olej na míru Vašim potřebám a oblíbené šumivé koule do vany, které udělají z Vaší domácí koupelny skutečné lázně. Milovníky relaxace jistě potěší i možnost vymalovat si mandalu své vybrané esence. Přijďte si na Medlov odpočinout od adventního shonu a obklopte se krásou léčivých vůní. Tvůrci všech věkových kategorií jsou srdečně vítáni.

AKTUALITY

LÉČIVÁ NOSTALGIE

Vítej zpátky. Pozitivní nostalgie. Zpátečnictví. U nás je pocit štěstí pevně spojen s příběhy lidí, kteří spojilisvůj život s Medlovem. Někteří na několik dní, jiní na řadu let...

Více informací