ROZTANČENÝ MEDLOV

Již několikátým rokem je léto na Medlově ve znamení tance. Na začátku srpna se k nám sjíždí malí i velcí tanečníci, kteří touží po tom, posouvat své taneční i netaneční limity a míří sem na akci, která se koná již od roku 1998 – Tanec bez hranic. Již přes dvě dekády organizátoři této akce zvou do České republiky taneční špičky z celého světa, aby nejen české tanečníky naučili něco ze svého umění. A protože i my se vrháme do všech činností po hlavě a srdcem, těší nás, že Medlov může poskytovat azyl všem, kteří tančí srdcem a zkoušejí, kam až sahají jejich schopnosti a hranice a snaží se je kousek po kousku posouvat.

Jistě jste nepřehlédli dva bílé stany, které stojí vedle hotelu a kde se všechna ta taneční sláva koná. A pokud přehlédli, pravděpodobně jste nepřeslechli hudbu, která se z těchto stanů line. Možná některé z Vás napadnou slova jako hluk, kravál a rámus a nebudete přítomností desítek tanečníků potěšení. Ač se snažíme pečlivě hlídat noční klid a decibelydržet i přes den na rozumné míře, rozumíme, že pokud jste k nám na Medlov přijeli nebo se chystáte v tomto období přijet za naprostým klidem, můžete být poněkud překvapeni. My však věříme, že na Medlově je dost místa pro všechny a pokud toužíte po tichu a klidu přírody, najdete v hotelovém parku spoustu míst, kde nebudete nikým a ničím rušeni. 

I v druhé polovině srpna jede Medlov na taneční vlně a těší se z upřímné radosti větších i menších tanečníků, kteří sem jedou na Letní taneční školu užít si ty pravé prázdniny, na které všichni později s takovou láskou vzpomínáme. Prázdniny plné kamarádů, her, odřených kolen, tance, komářích štípanců, koupání v rybníce a dalších dobrodružství. 

A když půjdete kdykoliv během léta kolem tanečních stanů, nebojte se nahlédnout dovnitř. Uvidíte tváře plné soustředění a neskutečné taneční výkony. Uslyšíte bouřlivý potlesk a hudbu, která třeba i vás přiměje se trošku zhoupnout do rytmu. A hlavně ucítíte obrovskou pozitivní energii a radost všech tanečníků a tanečnic. Takže ať už se potom budete vydávat na celodenní tůru nebo budete mířit do bistra na zmrzlinu a pivečko, věříme, že půjdete s úsměvem. 

Pojďme naším životem protančit. Medlov vám ukáže, že to stojí za to. 

AKTUALITY

LÉČIVÁ NOSTALGIE

Vítej zpátky. Pozitivní nostalgie. Zpátečnictví. U nás je pocit štěstí pevně spojen s příběhy lidí, kteří spojilisvůj život s Medlovem. Někteří na několik dní, jiní na řadu let...

Více informací