VÍTEJ ZPÁTKY SKLENĚNOU BRUSELSKOU FASÁDU

Uplynuly téměř dva roky od chvíle, kdy jsme v našem zápisníku zveřejnili poslední článek. Důvod je prostý. Za ty necelé dva roky se událo tolik změn, že jsme vůbec nestihli zaznamenat, jak rychle plyne čas. O všem co se událo Vám budeme postupně vyprávět, ale teď k tomu, co nás probralo ze stoletého spánku.
Musíme se s Vámi totiž podělit o skutečně VELIKOU událost! Na Medlově voláme „vítej zpátky“ a se slzou v oku sledujeme, jak nám jeřáb instaluje novou skleněnou bruselskou fasádu. Tedy novou ve skutečnosti jde o fasádu, která se v duchu nostalgickém vrací k původním návrhům Ing. arch. Jiřího Herzána. Dnes je čtvrtek 6. dubna 2023 a nám zbývá jen posledních pár kousků. Vůbec slovy nedokážeme vyjádřit, jakou vděčnost cítíme za to, že se tento náš velký sen splnil. Díky srdcařům v našem týmu (ano, brzy Vám je představíme), díky skvělým dodavatelům, díky všem hostům, kteří si pro svou dovolenou, konferenci nebo sraz vybrali právě Medlov. Každý, kdo na Medlově zanechal svou stopu ať  před desítkami let či dnes přispěl svým dílem k tomu, že Medlov září ze srdce republiky zase o kousek víc.
Máme ta nejkrásnější okna a tím to zdaleka nekončí. Právě renovujeme parkety v hotelové restauraci, vybíráme stínící techniku, nové radiátory a mramorové parapety. Každý den postupujeme krok za krokem vstříc podobě velkolepého Medlova, který si získal naše srdce. Jsme skutečně hrdí, že můžeme říct, že společně tvoříme Medlov jako místo, které otevřenou náručí vítá zpátky všechny ty, kteří jsou připraveni se do něj zamilovat. Náš velkolepý Medlov píše další kapitolu svého života a my cítíme velikou vděčnost, že můžeme být součástí.
O tom, jak postupovaly jednotlivé práce si ještě určitě napíšeme. Ono je to vlastně na dost dlouhé povídání. Ale sečteno podtrženo, Velikonoce doslova klepou na dveře a Medlov letos velikonoční beránek rozhodně nepokaká. Tak krásný kabátek totiž skutečně jen málo kdo. Děkujeme, že jste s námi, že nám držíte palce a že za námi na Medlov jezdíte opakovaně, se zájmem a s radostí. Tvořit Medlov pro nás i pro Vás nám dává hluboký smysl a věříme, že si spolu s námi rádi budete číst v příbězích, které píše náš život s Medlovem.
A aby toho nebylo málo, pro všechny pozorné čtenáře našeho blogu máme připravené překvapení. Pokud se za námi vdubnu budete chtít přijet podívat, nezapomeňte při online rezervaci na našich stránkách zadat kód „NÁVŠTĚVNÍCI“. Nevyčaruje Vám Dádu Patrasovou ani amarouny, ale zvýhodní Vám ubytování na Medlově v dubnu 2023 o 20%. Velice se na Vás těšíme a věříme, že budete z novinek na Medlově nadšení alespoň tak, jako jsme nadšení my.

AKTUALITY

LÉČIVÁ NOSTALGIE

Vítej zpátky. Pozitivní nostalgie. Zpátečnictví. U nás je pocit štěstí pevně spojen s příběhy lidí, kteří spojilisvůj život s Medlovem. Někteří na několik dní, jiní na řadu let...

Více informací