Degustace champagne

Šampaňského není nikdy dost! A příležitost k oslavám se vždy najde – takže jestli Vám degustace připadá jako dobrý nápad, my Vám navrhujeme vydat se cestou champagne.

 

„Lituji jediné věci v životě – nevypil jsem dost šampaňského.“
John Maynard Keynes

A tak abyste nelitovali i Vy, obohaťte svůj život radostí tohoto zářivého nápoje a užijte si výsadu světa bohatých a vážených. Šampaňské je symbolem luxusu, který spojuje národy, vyznání, historické epochy a dokonce – i ženy s muži. Šampaňské je od nepaměti nápojem králů, umělců, vojevůdců, smyslných žen a vlivných mužů. Šampaňské je výjimečné a výjimeční jsou i lidé, kteří šampaňské pijí. Degustujte tedy s pocitem, že jste přesně tak výjimeční, jak si dovolíte být! Tchin – tchin … Degustovat budeme pět druhů CHAMPAGNE. Degustací získáte nejen chuťový zážitek, ale také základní informace, kterými můžete zazářit v každé společenské konverzaci. Jaký je rozdíl mezi champagne a bohemkou, co je to englandské, jak je v tom celém zapletená mlynářka a jaké champagne popíjel princ William s princeznou Kate při zakusování svatebního dortu? Na tyto otázky získáte odpovědi při naší řízené degustaci Zrození legendy. A pokud Vám to nebude dost, můžeme se prodegustovat i světem Veselých vdov, které stojí za úspěchem nejzvučnějších champagne domů nebo dojít až k Hvězdnému nebi a oslnit své spolupracovníky skutečnými klenoty ve světě champagne, pod kterými se prohýbají stoly současných i minulých filmových i hudebních hvězd. Degustacemi provádí paní z Medlova Klára Piskořová.

AKTUALITY

LÉČIVÁ NOSTALGIE

Vítej zpátky. Pozitivní nostalgie. Zpátečnictví. U nás je pocit štěstí pevně spojen s příběhy lidí, kteří spojilisvůj život s Medlovem. Někteří na několik dní, jiní na řadu let...

Více informací