Náš příběh

Tenhle příběh se začal psát už před mnoha lety. A protože život asi navždy zůstane tím nejlepším spisovatelem, i do našeho komorního literárního díla zakomponoval mnoho radosti, zázraků, neočekávaných zvratů, odvážných rozhodnutí, dramatických událostí, naděje, víry, přátelství a samozřejmě také lásky. Lásky bratrské, romantické, rodičovské i tvůrčí. Lásky k lidem, k místům, k příběhům i k hodnotám, které tvoří to, co dnes nazýváme „vítej zpátky“. Kdykoli se s námi potkáte na Medlově a budete mít chuť, dát se s námi do řeči, neváhejte a ptejte se nás na cokoli Vás bude zajímat. Část našeho příběhu zpracováváme do našeho zápisníku a plni odhodlání věříme, že se nám podaří naše myšlenky postupně přetvářet i do podoby mluvené prostřednictvím našeho podcastu. No vidíte, to jsou samé plány a příběhy a úplně jsme se Vám zapomněli představit. Těší nás velice. Jsme Piskořovi.

Klára, Jan a Martin. Martin je Janův mladší bratr a já jsem Janova žena. K Medlovu jsme se doslova protančili a jsme za to velice vděční. Ačkoliv ani jeden z nás nesnil o tom, že se stane hoteliérem, vše ukazuje na to, že život tomu chtěl jinak. No řekněte sami, copak se dalo Medlovu odolat? Byla to pro nás láska na první pohled. Ta, která nehledí nalevo ani napravo a jde přímo rovně k srdci. Zdravý rozum si zakrývá oči a vášeň s nadšením staví duhové mosty i tam, kde by dřív nebylo ani myslitelné projít. A tak jsme tady. V našem Medlovském království. Setkáváme s nádhernými lidmi, krůček pro krůčku rozsvěcujeme Medlov, tvoříme od srdce k srdci a každý den zůstáváme v úžasu nad tím, jak velkolepý výsledek se nám rodí před očima. Děkujeme za všechny skvělé bytosti, kteří s námi Medlov spoluutváří. Ať už jde o náš skvělý tým, o nadšené hosty nebo o stejně nadšené spolutvůrce, jako jsme my sami. Děkujeme Vám všem, že můžeme zářit na Medlově. Pro nás, pro Vás, pro život, ve kterém se velkolepé sny stávají barevnou skutečností. Děkujeme že právě tady a teď můžeme být součástí příběhu Medlova a s láskou dovolit životu psát další kapitolu našeho nekonečného příběhu.

 

AKTUALITY

LÉČIVÁ NOSTALGIE

Vítej zpátky. Pozitivní nostalgie. Zpátečnictví. U nás je pocit štěstí pevně spojen s příběhy lidí, kteří spojilisvůj život s Medlovem. Někteří na několik dní, jiní na řadu let...

Více informací