Svatby

Medlov je odjaktěživa místem, na kterém se láska prožívá plnými doušky. Tolik příběhů plných romantických setkání, které skončily svatbou. Láska může vzplanout kdekoli, ale Medlov, je místo, které sladkým příběhům vytváří kulisy přímo filmové. Tu setkání v pracovním kolektivu, tu táborové vzplanutí dvou srdcí, nesmělé pohledy při opalování na dece nebo gentlemanské podržení dveří při vstupu do restaurace. Jiskra přeskočí, ani nevíte jak. A pokud se z jiskřičky stane plápolající oheň, dříve nebo později nastane čas, říct si své ANO. Na Medlově pořádáme jen osm svateb do roka. Jsme si totiž plně vědomi toho, že svatba je výjimečný den, kterému se musí dát maximální možná pozornost. Je pro nás důležité, aby snoubenci měli k Medlovu zvláštní vztah a byli skutečně plně rozhodnutí, že si přeji své svatební veselí uspořádat právě u nás. Jen tak můžeme zaručit, že Váš svatební den bude skutečně nezapomenutelný.

V tuto chvíli pro Vás připravujeme svatební katalog, ve kterém se dozvíte víc o tom, jak ke svatbám na Medlově přistupujeme.

Na katalogu bedlivě pracujeme. Zkuste to prosím znovu později.

AKTUALITY

LÉČIVÁ NOSTALGIE

Vítej zpátky. Pozitivní nostalgie. Zpátečnictví. U nás je pocit štěstí pevně spojen s příběhy lidí, kteří spojilisvůj život s Medlovem. Někteří na několik dní, jiní na řadu let...

Více informací